petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım Edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve bug55 tarafından 29 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. bug55

bug55 Guest

Kuşumu alalı 3 hafta oldu kuşuma cicikuş diyorum Kafasının Arkasını Okşuyorum.fakat diğer kuşlar gibi beni gördüğüne sevinip sağa sola uçmaya çalışmıyor neden?(kuşum erkek 1 aylıkken almıştım)

#1 bug55, 29 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Haziran 2013
  2. Mehmet ŞEKER

kafasını okşuyorsan daha ne istiyorsun :)

3. bug55

bug55 Guest

ama beni görünce sevinmiyor.eğlendiremiyorum diyemi?çünkü biri neden sevinir?

4. Mehmet ŞEKER

onu severken onunla konuş. bi oyun bul. mesela küçük bir topu önüne koy, topa parmağınla vur o da vursun. daha birçok oyun bulabilirsin.

5. Kenan TÜRKOĞLU

:) öyle sevindigini anlayamazsınki mesela benim kuş içeri her girdigimde ciyak ciyak bagırıyor sağa sola uçuyor ama elime gelmiyor :) gayet normal eline gelmesi zaten seni sevmesi demek :)

6. bug55

bug55 Guest

evde top yok ayrıca kafeste nasıl topla oynanıcak kuşu dışarıya salarsam kaçar.

7. Mehmet ŞEKER

sen kafasını sevdiriyor deyince ben eline alışkın kuş sandım. benim eski kuşum kafesin tabanında da top oynuyordu

8. bug55

bug55 Guest

bide top dediğin muhabbet kuşu için toplarmı yoksa her türlü top olurmu?

9. Mehmet ŞEKER

mesela masa tenisi topu

Sayfayı Paylaş