Karadeniz Pet

yardım edin

• Konbuyu başlatan Emine MUTLU
  • Başlangıç tarihi
E

Emine MUTLU

Guest
4 aylık dişi kuşumun yanına küçük 1,5 aylık falan bir erkek muhabbet kuşu alsam anlaşırlar mı

Erkek icin sikinti sen gotur kus alacagin yere seninkinin anlastigi bi kus all

oraya hayatta gitmem artık bana 1.5-2 aylık erkek dedikleri kuş dişi ve 4 aylık çıktı güvenemem artık. başka ne yapabilirim acaba

Ureticii arkadaslardan yardim alabilirsin hem daha saglikli kuslar bulursun hangi il?

acaba ayrı kafeslerde beslesem olur mu zorlanırmıyım ikisine de ayrı ayrı bakmakta sonuçta ikisinede zaman ayırcam sevgi ve ilgilenme açısından

Ovv istanbulsa o kadar cokki sitede biraz gezinirsen gorursun

sizce ne yapayım ayrı ayrı mı besleyeyim dersiniz erkek olan mümkün olduğunca küçük olsun istiyorum

Wala yavru alim istiyosan al derim ama konustuurcam ilgilencem diosan disiyi ver erkk al bence amaenn iiisi en zevklisii uretmek :) o duyguyu bi yasa o kucucuk yavrulari bi buyut paha bicilemez

4 gündür bende dişi kuş ne bilim ona da kıyamıyom başkası iyi bakacak mı falan benim kısmetimmiş diye düşünüyorum. bide yabani kimse sabredemez :)

Wala o zaman bull bi es mutlu mesut gecinsinler :))

ben erkek kuş alıp tamamen onla ilgilenmek tüm sevgimi vermek ve karşılığını da almak istiyordum ama iste suan kararsızım iki tane mi beslesem yoksa dişiyi veripte erkek mi alsam

Wala anlasildii sen o zamn disiyii ver hatta verebilirsen parani iade al siteden kesin bulursun yeni yeme dusmus yavrular konusturursun fln istedigin gibi alisirda

Geri