Karadeniz Pet

Yardım Edınnn !!!

• Konbuyu başlatan LimonBitanem
  • Başlangıç tarihi
L

LimonBitanem

Guest
Kuşumun adı Limon ve yaklaşık 4 aylık. Kanadında düşme var ve kanadını sürekli kaldırıyor kızarıklık goredum ve uçamıyorum. Lütfen yardım edın ne yapmam lazım acemıyım. Endişeliyim ve de. Kanadını elletmıyo ısırıyo. Lütfen yardım edın!!

Kuşunuzun fotoğrafını çekip konuya ekleyebilme şansınız varsa eğer çok daha iyi olur.

Bi kaç tane fotoğraf çektım fakat bellı olmuyo zaten kanadını da kaldıramıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:33 --

C:\Users\DİLEK\Desktop\WP_20140221_008.jpg
C:\Users\DİLEK\Desktop\C:\Users\DİLEK\Desktop\WP_
C:\Users\DİLEK\Desktop\WP_20140221_005.jpg
C:\Users\DİLEK\Desktop\WP_20140221_004.jpg
C:\Users\DİLEK\Desktop\WP_20140221_010.jpg
C:\Users\DİLEK\Desktop\WP_20140221_006.jpg
C:\Users\DİLEK\Desktop\WP_20140221_009.jpg
Kuşumun şimdiki fotoğrafları sizce nolmuş olabılır ve ne yapabılırım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

kanadını aynaya çarpmıştı bı kaç kere ama bugun fark edıldı uçamadığı yanı çarptıktan sonra geçen zamanlarda uaçbılıyordu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:57 -->-> Daha önceki mesaj 17:53 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:58 -->-> Daha önceki mesaj 17:57 --

geçer ama dımı yanı uçmakta zorlanıyo ve garıp kızar gıbı sesler çıkarıyo bende duyunca halıyle üzülüyorum kanadını kaldırıp duruyo :( ama teşekkür ederim ilgilendığınız için

Bır muddet salmayın kafesınden ve kafesde ıkıende fazla korkutmayın sakın tutmaya calışın yarın daha net bellı olur allah gostermesın kırık falan varsa

yoktur inşallah yarın ılk işim bi pet shopa goturup baktırmak onlarda anlıyolardır sonuçta

kuş durup duruken uçmamaya ve kanadında şişlikler başladıysa salmonella olma olasılığıda bir neden.. Bence en doğru yöntem bir vet hekim tarafından müdahale edilmeli tabi canlının sizin için önemi ve bütceniz buna mani değilse...

şişlik yok sadece yarı uçamıyor dıyebılırım yanı uçma mesafelerı azaldı ve inişini doğru yapamıyor devrilir gibi oluyo aslında kızarıklığı geçtı sdece biraz agresıf şuanda

Geri