petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım (eş)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve paşa66 tarafından 11 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. paşa66

paşa66 New Member

Beğenileri:
    0
    kuşuma eş aldım ama kuşum özgürlüğe çok alışmıştı sadece akşam yuvasında duruyordu sabah geri çıkyordu eş gelince fazla dışarı çıkarmayın diyor ama öyle yapınca kuşum çok bağrıyor ne yapabilirim lütfen yardım edin

2. Sinan ÇELİK

Kuşunuz uzun zamandır sizdeyse ve insanlara alışmışsa hemcinsine alışması da kolay olmayabilir biraz katlanacak bu duruma sonra alışır kanaatindeyim.

3. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    kusunuz evcilse insanlara alisiksa uzun zamandir kendi irkindan bir tur gormedigi icin kiskanacakdir size tavsiyem bu surecde kusu kafesden cikarmayin kbakdiniz kavga oluyor kuslari ayri kafeslere koyun birbirlerini gorsunler sonunda alisacaklardir

4. paşa66

paşa66 New Member

Beğenileri:
    0
    teşekürler

5. Selahattin GÖKTAŞ

bence hayvanı boşa sıkıntıya sokmayın sonra tüylerini falan yolabilir pişman olursunuz. yavaş yavaş halledin her gün biraz daha az çıksın dışarı.

6. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    benim kuşda seninki gibiydi sadece yem yemek ve uyumak için kafese girerdi eş alıncada özgür bıraktım zamanla daha az dışarı çıkmaya başladılar.

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

uzun süre yanliz bir kuş yeni arkadaş gelince alişmasi uzun süre bilir dostum insanlara alişkin oldugu için o yüzden öyle yabancı gibi bakar ona... ama zamanla alışirlar...

Sayfayı Paylaş