petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardim gerekiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve OnurArtürk tarafından 20 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. OnurArtürk

Arkadaşlar bugün 1 tane erkek aldım fakat kümeste 2 dişi var eş almasini istiyorum 1 tanesini cikarayim mi yoksa birakayim istediğiyle eş alsın mi sizce nasil yapmaliyim yardim edinn ??? Nasil daha hizli es alirlar ..

2. Erdem DEDE

Birak hangisiyle anlasiyo es tutmus demektir sabah kadar elleme

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Iki kadin bir adam ask cekilir aradan dirinininim :) kusu birak sabah kiskancliktan biri yolunmus vaziyette gormus olabilirsin yada ucude bu gece dursunlar tek kafestd sabah bakarsin hangisiyle iyi anlasiyorsa ikisini birakirsin diger kusu cikartirsin

4. OnurArtürk

Sizce 1 günde olur mu ?

5. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bir günde seçebilir siz yarin kontrol edin hangisi ile anlaşırsa digerini ayırırsınız.

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Olur diye tahmin ediyorum.siz sabah bir gozlemlerseniz hangisiyle iyi anlasiyor diger anlasamadigini alirsiniz kafesten

7. OnurArtürk

İnş. Yarın bakicaz o zaman teşekkür ederim cevaplariniz icin ( abiler 'ablalar ) ;))

Sayfayı Paylaş