Karadeniz Pet

Yardim kus ölebilir

Hlberk

Yeni Üye
Yakin zamanda disi bir kus aldim. Poposunda tuy yoktu ilerleyen zamanda da sismeye basladi. Asiri halsiz ve istahsiz ishal..kendini de temizlemiyor. Yumurta donmesi sandim karnindaki sisligi. Poposunu kaldiramiyordu. Poposunda sertlik ve iltihap yok. Dokundugumda tepkisiz. Poposunu yumurta donmesindeki gibi hafif baskiyla icerden bir madde cikti. Pismis yagli yumurta sarisi gibi ayni zmanda hafif sert..mama vs yapip siringayla zor yediriyorum. Arkadaslar bilgisi olan varmi kuscuya goturdum ölur dedi.. Yardim lutfen not resimdeki en minik parca parmaktan daha buyuk cikan.

Ekli dosyalar

• IMG-20160909-WA0000.jpg
    IMG-20160909-WA0000.jpg
    147.4 KB · Görüntüleme: 21
Gecmis olsun iltihap ama yumurtadanmi yoksa ur vardi o mu patladi bilemiyorum Allah sifa versin elle siz besleyin cikmadik candan umit kesilmezmis insallah anlayan fikri olan birileri cikar

Iltihap degil diye dusunuyorum serum verdim. Dokundugumda hic tepki vermiyor nette gordugum iltihapta deli oluyor hayvan dokundurtmuyor. Kusu cok hirpalamislar kuscuda tirnak kopuk , goz yarim acik felan aciyip aldim ama bu hastaligi bilmiyordum . kuscu parasina bakiyor gosterdim tek cevap ölur bu oldu.. Umarim biri cozumu soyler..

Son düzenleme:
Geri