Karadeniz Pet

Yardım! Kuşum Cam'a Çarptı, Yürüyemiyor!

• Konbuyu başlatan nuvanda
  • Başlangıç tarihi
hadi balım geçmiş olsun ,güzel haber

İyi dilek dileyen herkese teşekkür ederim. Bugün kuşum biraz uçmaya başladı. Kafesteyken uçmak istercesine kana çırpıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:08 --

Kuşumun son fotoğrafları. Ağzının kenarının tüyleri kalsiyum verdiğim için ve kalsiyum yapış yapış olduğu için güzel durmuyor.
[url=http://bit.ly/c25MCx][/URL]

Korkulacak birşey yok göründüğü kadarıyla :) kuş beyinden hasar almış yoksa kırık,çıkık olsaydı morarır şişerdi :) krem ve bol vitamin sıcak tutmakta önemli tabi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:03 -->-> Daha önceki mesaj 23:59 --

Kuşumun cinsiyeti hakkında bilgi verebilir misiniz?

Dişi albino çok güzel maşallah :=) yanına bi tane delikanlı alırsan dahada güzel olucak çünkü,dişiler eğitim için biraz uğraştırır.

Dişi albino çok güzel maşallah :=) yanına bi tane delikanlı alırsan dahada güzel olucak çünkü,dişiler eğitim için biraz uğraştırır.

Teşekkür ederim, biraz ürkek ama yavaş yavaş alıştırıcam. Dişi olduğuna göre yanına 2-3 ay içinde erkek almayı düşünüyorum.

Artık kuşum uçmaya başladı. Çok dengeli olmasa da odanın bir ucundan diğer ucuna uçabiliyor. artık perdeler sürekli kapalı duruyor.

çok yazık olmuş. İnşallah düzelir fakat camlarda perde açıkken kuşu saldığınız için sizin suçunuz. Çok üzülmüş olmalısınız fakat böyle konuları görünce benim içim çok kötü oluyor.

çok yazık olmuş. İnşallah düzelir fakat camlarda perde açıkken kuşu saldığınız için sizin suçunuz. Çok üzülmüş olmalısınız fakat böyle konuları görünce benim içim çok kötü oluyor.
benim hatamdı perdeyi kapatmamam. ama şuan çok iyi baktım ve kırık, çıkık olmadığı için sağlığına kavuştu. benim için üzücü bir öğrenme deneyimi oldu.

gecmis olsun umarım tekrar boyle bır sey gelmez basına.

Son düzenleme:
daha yeni bi arkadas bu konu hortlatmalarla ilgili konu acti arkadaslar konunun tarihine bakin lutfen arkadas konuyu hortlatmayin demis yine cewap yazilmis yazmak icin yazmayalim tarihe bakalim

Adminin hatasi konu cózûme ulastiysa zamaninda kilitlenir yeni yorumlar yapilmaz

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Benimde bi benzeri kusumu arkadasimdan 25 gunlukken aldim yuruyemiyordu 1 bucuk ay oldu ayni kafesinde tuneklige cikamiyor ama cikip yem yiyebiliyor veterinere goturdum kirik felan yok dedi vitamin ver dedi 15 gundur veriyorum duzelmedi fotograf atiyorum

Geri