petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardim kusumun kusma problemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 34arda34 tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    De :arda ardaa (ardacikalin@hotmail.com) Envoyé :lun. 21/04/14 10:19À :ardacikalin@hotmail.com

Arkadaslar merhaba bir konuda danismak istedim sizlereerkek kusum 1 yasina yakin diside 5 aylik genelde erkek kusum hani tam hapsurma degilde turkcede deriz aksirmak tiksirmak onun gibi bisey bidaha vidéo cekmeye calisicam yani demek istedigim tam hapsurma degil bunu yapiyo surekli ve usudugunu sanmiyorum cunki yerleri son derece sicak ve d'un bunu yaptiginda agzindan yem kusmugu kafesin disina kadar firladi gozumun onunde sizce bu normalmi ayni sorunla karsilasmis arkadaslarin yorumlarini bekliyorum resimler assagidabu arada kafeste gag tasi ve kum var tessekurler [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    arkadasim en sevdigi oyuncaga disiye yada size kusmasi normaldir ama senin anlattigina benzer bi olay benimde basima geldi kusum kafesin altindaki kagit havludan yemis ve bozagzina yapismis aksirarak kusuyordu neyse cikti ama cok korkuttu beni kafsin altini kontrol et oralari karistirip birseyler yemis olabiir ve önlem al ayrica bazen isal oldugundada kusabiliyorlar gözlem yap birde daha yakindan kusunu cekermisin?

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    aşırı vitamin tüketimi , yediği birşey, cereyanda kalması, ciftleşme isteği kusmasına neden olabilir.. bunları bir araştır derim öncelikle..

4. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Onerilerinz icin tessekurler arkadaslar

Sayfayı Paylaş