Karadeniz Pet

yardim kusumun kusma problemi

34arda34

Meraklı Üye
De :arda ardaa (ardacikalin@hotmail.com) Envoyé :lun. 21/04/14 10:19À :ardacikalin@hotmail.com

Arkadaslar merhaba bir konuda danismak istedim sizlereerkek kusum 1 yasina yakin diside 5 aylik genelde erkek kusum hani tam hapsurma degilde turkcede deriz aksirmak tiksirmak onun gibi bisey bidaha vidéo cekmeye calisicam yani demek istedigim tam hapsurma degil bunu yapiyo surekli ve usudugunu sanmiyorum cunki yerleri son derece sicak ve d'un bunu yaptiginda agzindan yem kusmugu kafesin disina kadar firladi gozumun onunde sizce bu normalmi ayni sorunla karsilasmis arkadaslarin yorumlarini bekliyorum resimler assagidabu arada kafeste gag tasi ve kum var tessekurler
GnkojZ.jpg

krgn5D.jpg
Elq5jZ.jpg
P3oPg5.jpg

arkadasim en sevdigi oyuncaga disiye yada size kusmasi normaldir ama senin anlattigina benzer bi olay benimde basima geldi kusum kafesin altindaki kagit havludan yemis ve bozagzina yapismis aksirarak kusuyordu neyse cikti ama cok korkuttu beni kafsin altini kontrol et oralari karistirip birseyler yemis olabiir ve önlem al ayrica bazen isal oldugundada kusabiliyorlar gözlem yap birde daha yakindan kusunu cekermisin?

aşırı vitamin tüketimi , yediği birşey, cereyanda kalması, ciftleşme isteği kusmasına neden olabilir.. bunları bir araştır derim öncelikle..

Geri