petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım lazım..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve defne tarafından 10 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. defne
    Gizli

defne Guest

arkadaşlar kuşum gaga taşı olduğu halde sürekli gagasını koltuk kenarlarına sürtüyor ve tüy de döküyor . ama şuanki konu gagası. sürekli sürtüyor . gaga taşını da sapık gibi kullanıyor .. eski konudan bilirsiniz .. ben bu kuşun amacını anlamadım ki arkadaş . bunu bir psikoloğa mı götürsek ne yapsak dert atsın kurtlarını döksün :D

2. Doğanay YILDIZ

Doğanay YILDIZ New Member

Beğenileri:
    0
    her kuşun garip davranışları olabiliyor. Önemli olan yapmak istediğini anlamaya çalışmak. Eğer tüy dökülmeleri başladıysa yeni çıkacak tüyler kaşındırdığından kendisini kaşıyordur. Genelde bu hareketi için yüzünü temizliyor diyorlar:D

3. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Sen mama yap hızla atlatır tüy dökümünü :D Bu arada yakından incele mantar çıkıcaksa ondan kaşınıyor olabilir yada gagada aşırı uzama var mı gözlemle veya bize resim at :)
    Ve yazdığın mesajın üzerinden 1 saat geçmeden ikinci mesaj metnini yazma,ekleyecek olduğun birşey varsa düzenleye tıklayarak düzenle.Forum kuralları gereği 1 saat aralık olmadan ikinci mesajı göndermek ihlaldir flood yapmaktır ,yasak :)

4. defne
    Gizli

defne Guest

aa bide şunu söylemedim koltuğa ayıp yerlerini sürtüyor :D bu neyin belirtisi ?

Sayfayı Paylaş