Karadeniz Pet

(Yardım Lütfen) Kuşun gözünde çıkan nedir?

a.cakir

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşumun gözünde birşey çıkmaya başladı. Çok küçüktü biraz büyüdüğünü farkettim. elimle yokladım, sert kabuğumsu birşey. Dokununca kafasını çekiyor. Sizce mantar başlangıcı mı? yada nedir, ne yapmam gerekir? acil yardımınızı bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:10 --

arkadaşlar yardımızını bekliyorum. ona göre hareket edicem. yardım lütfen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:12 -->-> Daha önceki mesaj 12:05 --

Arkadaşlar kuşumun gözünde birşey çıkmaya başladı. Çok küçüktü biraz büyüdüğünü farkettim. elimle yokladım, sert kabuğumsu birşey. Dokununca kafasını çekiyor. Sizce mantar başlangıcı mı? yada nedir, ne yapmam gerekir? acil yardımınızı bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler :(

[/COLOR]arkadaşlar yardımızını bekliyorum. ona göre hareket edicem. yardım lütfen.

hala cevap bekliyorum lütfeen yardım.

Geçmiş olsun öncelikle. Enteresan bir şey umarım kötü bir şey değildir. Deneyimli kişilerden bilgi almanın yanında veterinere de götürmeniz iyi olacaktır.

cevabınız için teşekkürler. petshop a sordum kusu götüremediğim için resimleri gösterdim. pek anlamadı ancak mantarda olabilir yağ bezesi de dedi. veterinere götürmek istiyorum ancak coğu veteriner anlamıyor kafasına göre birşey söylüyor ondan korkuyorum. bilen ustalarımdam yardım bekliyorum.

Geri