Karadeniz Pet

Yardım Lütfen. Kuşun ırkı nedir?

Hüseyin EMMİLER

Yeni Üye
Kuşuma eş almak istiyorum. Irkı nedir acaba? Bütün ustalardan yadım rica ediyorum. Kıyaslanabilmesi adına 2. Resmi koydum.

jYmp2J.jpg
lzmprb.jpg

woow çok güzel bir kuş ırkı jumbo , değerini bilin :)

ne kadara aldınız acaba ?

Bir arkadaşım bakamadığı için hediye etti.Arkadaşlar kuşum birde sürekli olarak yem kusuyor sebebi nedir acaba?
Teşekkürler.

Böyle bir kuşun hediye edilmesi gerçekten şaşırtıcı bir şey :D

yem kustuğuna eminmisiniz ? bir resim atabilirmisiniz , kustuğuna dair .

Kusma derken ağzından yemliğin kenarına yem çıkartıyor sonra tekrardan yemeye başlıyor.

[/COLOR]
Böyle bir kuşun hediye edilmesi gerçekten şaşırtıcı bir şey :D

yem kustuğuna eminmisiniz ? bir resim atabilirmisiniz , kustuğuna dair .

Kusma derken ağzından yemliğin kenarına yem çıkartıyor sonra tekrardan yemeye başlıyor. Maşallah çok sağlıklı ama sebebini bilmediğim için sizlere sormak istedim.

Son düzenleme:
Maşaallah çok güzel bir Jumbonuz var.. O eş istediğinen yemliğe kusuyordur.. Korkulacak bir durum yok. Güzel bir eş alın derim kuşunuza maşaallah

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim Yusuf Bey.
Eş konusunda yönlendirebileceğiniz bir arkadaş varmıdır acaba?
Teşekkürler.

Maşallah çok güzel jumbo kuşunuz, dişi alın yanına bir tane dişi istiyordur.

yanına eş alıcaksanız jumbo alın ama onlar pahalıdır birde jumbolardan yavru almak çek , yerli gibi küçük kuşlardan yavru almaya göre daha zordur.

maşallah çok güzel kuşmuş gidip jumbo almaya heveslendirdi beni :) bu arada sitede, oturdugun ikamette bir üretici varsa oradan bulabilrisin

Bende bu bölgede üretici bir arkadaş bulmaya çalışıyorum ama henüz bulamadım.Hayırlısı bakalım.

muhabbet kuşu ırk jumbo erkek damızlık yanındaki eş olmayabilir

abi süper ya . Jumbo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:00 -->-> Daha önceki mesaj 11:04 --

ırkı: jumbo cinsiyeti: erkek

kuşunuz jumbo ırkından
renkleri çok güzel mutlaka eş alın bu kuşun kanı kaybedilmemeli çok güzel baksanıza kıymetini bilin

Geri