petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım lütfen...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ibraksum tarafından 10 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ibraksum
    Gizli

ibraksum Guest

merhaba arkadaşlar, erkek kuşuma bir dişi aldım el olarak, ancak dişi kuş oldukça halsiz güçsüz bakımsız perişan halde. bilerek bunu kabul ettim çünkü kuşumla anlaşmaları fena değil ama şöyleki aldığım dişi kuşun bir ayağında bir parmağı yok nedenini bilmiyorum, yaşı olduğu halde uçmakta zorlanıyor ve hemen bi yere çarpıp düşüyor, tüyleri dökük sanki savaştan çıkmış hayvan, ben nasip dedim ve bu kuşu iyi etmek istiyorum önerileriniz nelerdir, herkese çok teşekkür ederim

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    fotoğraf paylaşırsan kuşu görüp yorum yapabiliriz. bu arada yeni aldığınız kuşu salarsanız çarpar ortamı tanımıyor daha.

3. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Resim ekleyin daha sağlıklı yorumlar almak istiyorsanız.

4. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    irisleri baya belli olmuş yaşlı bir kuş ve hasta vitamin takviyesi yapın ama erkeğiniz bu dişiden pek randıman alamaz değiştirmenizi tavsiye ederim. irisler baya belli

5. ibraksum
    Gizli

ibraksum Guest

aslında çok güzel dişi kuşlar vardı petshopta ama benimkisi hiç biriyle anlaşamadı iki gün bekledi petshoptaki kuşlarla yinede kimseyle yakınlaşmadı tesadüf bunla biraz anlaştı nasıl etsem bilmiyorum doğrusu

6. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    anne olarak görmüştür belki :) işin şakası erkek kuş genç ve güzel bir erkek bence güzel renklerde sağlıklı 7-8 aylık bir dişi alın birde ucuz bir kafes kafesleri yan yana koyun zamanla alışırlar sonra aynı kafese bırakırsınız.

şahsen ben eş seçimini kuşlara bırakmadım :) başıma geleceklerden korktuğumdn şükür anlaştılarda

7. ibraksum
    Gizli

ibraksum Guest

üstadım o zaman bu kuşu geri vericem aldığım yer beni kovmazsa eğer :)

8. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    bende üzülüyorum böyle şeylere can sonuçta tekrar petshop gerçeği ile karşılasacak ama erkek kuşun genç ve sağlıklı ona denk bir dişi alman daha iyi. imkanın varsa bunuda verme :) sevap işlemiş olursun kurtarmışsın petshopdan :)

9. ibraksum
    Gizli

ibraksum Guest

yok kardeşim işte onu yapamam :) yani ben kuşuma çok özen gösteriyorum az olsun hakkını vererek bakayım dimi ama :) kuşum maşallah ilgiden çok memnun tabi bizide memnun ediyor konuşuyor insana çok yakın ona layık bir eş koymam gerek yanına :)

Sayfayı Paylaş