Karadeniz Pet

yardım lütfen...

• Konbuyu başlatan ibraksum
  • Başlangıç tarihi
I

ibraksum

Guest
merhaba arkadaşlar, erkek kuşuma bir dişi aldım el olarak, ancak dişi kuş oldukça halsiz güçsüz bakımsız perişan halde. bilerek bunu kabul ettim çünkü kuşumla anlaşmaları fena değil ama şöyleki aldığım dişi kuşun bir ayağında bir parmağı yok nedenini bilmiyorum, yaşı olduğu halde uçmakta zorlanıyor ve hemen bi yere çarpıp düşüyor, tüyleri dökük sanki savaştan çıkmış hayvan, ben nasip dedim ve bu kuşu iyi etmek istiyorum önerileriniz nelerdir, herkese çok teşekkür ederim

merhaba arkadaşlar, erkek kuşuma bir dişi aldım el olarak, ancak dişi kuş oldukça halsiz güçsüz bakımsız perişan halde. bilerek bunu kabul ettim çünkü kuşumla anlaşmaları fena değil ama şöyleki aldığım dişi kuşun bir ayağında bir parmağı yok nedenini bilmiyorum, yaşı olduğu halde uçmakta zorlanıyor ve hemen bi yere çarpıp düşüyor, tüyleri dökük sanki savaştan çıkmış hayvan, ben nasip dedim ve bu kuşu iyi etmek istiyorum önerileriniz nelerdir, herkese çok teşekkür ederim

fotoğraf paylaşırsan kuşu görüp yorum yapabiliriz. bu arada yeni aldığınız kuşu salarsanız çarpar ortamı tanımıyor daha.

irisleri baya belli olmuş yaşlı bir kuş ve hasta vitamin takviyesi yapın ama erkeğiniz bu dişiden pek randıman alamaz değiştirmenizi tavsiye ederim. irisler baya belli

aslında çok güzel dişi kuşlar vardı petshopta ama benimkisi hiç biriyle anlaşamadı iki gün bekledi petshoptaki kuşlarla yinede kimseyle yakınlaşmadı tesadüf bunla biraz anlaştı nasıl etsem bilmiyorum doğrusu

aslında çok güzel dişi kuşlar vardı petshopta ama benimkisi hiç biriyle anlaşamadı iki gün bekledi petshoptaki kuşlarla yinede kimseyle yakınlaşmadı tesadüf bunla biraz anlaştı nasıl etsem bilmiyorum doğrusu

anne olarak görmüştür belki :) işin şakası erkek kuş genç ve güzel bir erkek bence güzel renklerde sağlıklı 7-8 aylık bir dişi alın birde ucuz bir kafes kafesleri yan yana koyun zamanla alışırlar sonra aynı kafese bırakırsınız.

şahsen ben eş seçimini kuşlara bırakmadım :) başıma geleceklerden korktuğumdn şükür anlaştılarda

üstadım o zaman bu kuşu geri vericem aldığım yer beni kovmazsa eğer :)

üstadım o zaman bu kuşu geri vericem aldığım yer beni kovmazsa eğer :)

bende üzülüyorum böyle şeylere can sonuçta tekrar petshop gerçeği ile karşılasacak ama erkek kuşun genç ve sağlıklı ona denk bir dişi alman daha iyi. imkanın varsa bunuda verme :) sevap işlemiş olursun kurtarmışsın petshopdan :)

yok kardeşim işte onu yapamam :) yani ben kuşuma çok özen gösteriyorum az olsun hakkını vererek bakayım dimi ama :) kuşum maşallah ilgiden çok memnun tabi bizide memnun ediyor konuşuyor insana çok yakın ona layık bir eş koymam gerek yanına :)

Geri