petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım Lütfen :((

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Emre Dokuz tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Emre Dokuz

Merhabalar Muhabbet Kuşum Daha 2 Gün Önce Hediye Geldi Yaşını Felan Tesbit Ettim Gözleri Koyu Siyah Ve Kafa Çizgileri Silik Ama Sık Olarak İlerliyor. Kafesindeyken Tünekte Sürekli Kabarıp Uyuyor :( Ama Kafası Dönük Değil :( Bu Normalmidir Birde Elime Aldığım Zaman Canlanıyor Hiç Bir Şeyi Kalmıyor Oynuyor Öpüyor Ve Bıcırdanıyor Kabarması Moralimi Bozdu Normalmidir? :(

#1 Emre Dokuz, 8 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Aralık 2013
  2. mavıs ve lımon

Merhaba benım kusumda ole ama benım elıme alıncada canlanıyor normaldır kardesım normal ama hıc otuyomu kafesteyken merak ettım otmuyosa hasta demektır

3. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Soğukta kalmış büyük ihtimalle sıcak ortamda tutun ve vitamin kullanın.

4. kartall82

kartall82 Guest

kusunuz yeni bir ortama gelmis alışmasi için ona enaz 1 hafta süre vermelisiniz suyunu,yem ve vitamini eksik etmeyin büyük olasılıkla ortam değişikliğinde dolayıdır

Sayfayı Paylaş