petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım lütfen!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve spawn59 tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. spawn59

spawn59 Guest

Arkadaslar 2 3 aylık erkek bi muhabet kuşum var alalı 5 gun oldum ürkeke bıraz kacıyo benden onu kendime ve elımle gelemsini alıstırmak ıcın ne yapabılırım yardım edersenız sevinirim şimdiden tesekkurler......

2. Unico

Unico New Member

Beğenileri:
    0
    Eline alip sev marul yedir oyunlar oyna..

3. spawn59

spawn59 Guest

Elime alıyorum ama yok hala aynı kacıyo sureklı salıyorum bıdha zor yakalanıyo beni görunce kacıyo acaba hoşlanmıyor mu ele alınmaktan

4. Vto

Vto Guest

:D:D çok güldüm. Eline alma kuşu iyice ürker snden.Sürekli konuş,Elini ürkütmeden kafese sok yem yedirmeye çalış.Bazı videolar var onlara bak daha yardımcı olacaklardır.

5. spawn59

spawn59 Guest

Hangi videolar örnek olarak link atarsan sevınırırm sagol...

6. Vto

Vto Guest

youtube a yaz çıkar.

7. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yapacağın şey şu 5 6 gün boyunca kuş kafesteyken çok yavaş biçimde elini içeri sok karnına yaklaştır parmağına çıkması için 5 6 gün sonunda buna alışır sora elden yedirme eğitimine başla yavaş yavaş dışarıda eğitime geç her şey zamanla olacak

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeşim google'a ''Muhabbet Kuşu Ele Alıştırma www.muhabbetkusu.com.tr yazın forumda birisinin 2-3 sayfa içerisinde kendinize, elinize ve ortama güzel bir şekilde alışması için güzel bir yazı bulacaksınız.

Sayfayı Paylaş