Karadeniz Pet

Yardım lütfen!!!!!

• Konbuyu başlatan spawn59
  • Başlangıç tarihi
S

spawn59

Guest
Nijer tohumunu muhabbet kuşları yer mi faydası nedir. Ne zaman verilir.. Cevaplar için şimdiden tesekurler...

Çift mıhabbet kuşunuz varsa verin fakat fazla değil yağlanma yapar.

yok tek kuş besliyorum konusmasına yardımcı oldugu soylenıyo...

bn nijerın sadecee uremeye yanı çiftleşmeye katkısı oldugunu bılıyordum konusmasına ilk sızden duydum mantıksal olarak dusunursek tuaf :=)

nijer enerji yüklemesi yaptığından piyasada konuşturucu olarak da satılıyor. Ancak asıl kullanım amacı çift muhabbet kuşlarını kızıştırarak çiftleşmesini sağlamak

banada öyle geldi daha cok konusması ve ötmesi için verılıyomuş o yuzden dogru bilgi alamak için yazdım

Bak ben konuşması için konuşturucu yemlerden alıyordum onların içinde ne var bilmiyorum ağzında geveleyip duruyordu.O daha çok yardımcı olur.

Konuşturucu yemin bir faydası olacağını düşünmüyorum anne baba kanından gelen birşey bu eğerki kanında varsa zaten bişey vermesende konuşur sadece yapacağın biraz fazla ilgi.

Şu var dilini oynatıp duruyor ya onun faydası oluyor sesleri çıkartırken.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:26 -->-> Daha önceki mesaj 13:23 --

Herkesin kendi bileceği iş.Ben o şekilde konuşturdum baktım konuşmak istiyor ama sesleri çıkartamıyor bu yemlerden aldım konuşturdum.İlgi alaka mutlaka gerekli zaten.

Konuşturmak için bir işe yarıyacağını sanmıyorum, nijer daha çok kızıştırmak için verilir fakat fazla verirseniz kuşunuz yağlanır, öyle ayrı vereceğinize karışık yem alın onun içinde de vardır nijer.
Konuşturmak isyosanız ilgilenmeniz yeterli yemle alakası yok.

Geri