petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım lütfen!!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve spawn59 tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. spawn59
    Gizli

spawn59 Guest

Nijer tohumunu muhabbet kuşları yer mi faydası nedir. Ne zaman verilir.. Cevaplar için şimdiden tesekurler...

2. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Çift mıhabbet kuşunuz varsa verin fakat fazla değil yağlanma yapar.

3. spawn59
    Gizli

spawn59 Guest

yok tek kuş besliyorum konusmasına yardımcı oldugu soylenıyo...

4. AhmetHARSIT
    Gizli

bn nijerın sadecee uremeye yanı çiftleşmeye katkısı oldugunu bılıyordum konusmasına ilk sızden duydum mantıksal olarak dusunursek tuaf :=)

5. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    nijer enerji yüklemesi yaptığından piyasada konuşturucu olarak da satılıyor. Ancak asıl kullanım amacı çift muhabbet kuşlarını kızıştırarak çiftleşmesini sağlamak

6. spawn59
    Gizli

spawn59 Guest

banada öyle geldi daha cok konusması ve ötmesi için verılıyomuş o yuzden dogru bilgi alamak için yazdım

7. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Bak ben konuşması için konuşturucu yemlerden alıyordum onların içinde ne var bilmiyorum ağzında geveleyip duruyordu.O daha çok yardımcı olur.

8. tansel canbaz
    Gizli

Konuşturucu yemin bir faydası olacağını düşünmüyorum anne baba kanından gelen birşey bu eğerki kanında varsa zaten bişey vermesende konuşur sadece yapacağın biraz fazla ilgi.

9. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Şu var dilini oynatıp duruyor ya onun faydası oluyor sesleri çıkartırken.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:26 -->-> Daha önceki mesaj 13:23 --

Herkesin kendi bileceği iş.Ben o şekilde konuşturdum baktım konuşmak istiyor ama sesleri çıkartamıyor bu yemlerden aldım konuşturdum.İlgi alaka mutlaka gerekli zaten.

10. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Konuşturmak için bir işe yarıyacağını sanmıyorum, nijer daha çok kızıştırmak için verilir fakat fazla verirseniz kuşunuz yağlanır, öyle ayrı vereceğinize karışık yem alın onun içinde de vardır nijer.
    Konuşturmak isyosanız ilgilenmeniz yeterli yemle alakası yok.

Sayfayı Paylaş