Karadeniz Pet

yardım lütfen

Pınar Aydın

Meraklı Üye
erkek muhabbetim psikopat çıktı

arkadaşlar bnm muhabbetlerin 2 yavrusu var biri 23 günlük diğeri 19 günlük anne kuş beslemek istyor ama erkek müsade etmiyo dişiyi beslemiyo,dişi yemşiğe indiğinde çok sesli bağırark ya korkutuyo yemesine engel oluyo yada inip tüylerini yoluyo,dişi yuvaya girincede bağırıyo yavrularda korkuyo kaçışıyolardişi içerde duramıyo ne yapmam gerek erkeği ayırırsam iyimi ederim kötümü

Son düzenleme:
dişiye hazır mamaları var ondan verin.. erkegi müsade etmiyorsa dişi doyurana kadar ayırabilirsin bence.

3 4 saat ayrıtuttum dişi mutsuz oldu resmen ne yem yemeye indi ne yuvaya girdi ne yapacağımı şaşırdım durumdan şikayetçi değil herhalde biraz daha gözlemleyeceğim teşekkürler arkadaşlar

gözlemleyin erkek yardımcı olmuyorsa yakınlarına mama koyun, dişi beslesin yavrularını.. belki işe yarar :)

valla sız bılırsınız cok gec olabılır baba yavruları öldüre bılır cok kızışdıysa

galiba kızışmış ayağını atıyor dişinin üstüne en iyisi ayırmak zaten erkek kuş çok agresifleşti susmuyor sürekli caa cak diye bağırıyor çok rahatsız edici susturamıyorum ancak karanlıkta susuyor

Ayırmanızda fayda var. Ayırmak istemiyorsanızda yuvalığın ağzına yakın bir yemlik takabilirsiniz.

ewt saolun hayvanın psikolojisi düzelir belki çok baskı var üstünde

Geri