petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve taylor11 tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. taylor11

taylor11 Guest

arkadaşlar bende 8 aylık yerli erkek var bugun 1 dişi aldım yalnızlık cekmesin diye jumbo aldıgım adam 1 yaşında dedi ciftleşmede sorun olurmu birde anlayan arkadaslar bakabilirmi kuşum ac yaşında [​IMG]

2. Paşa01

Paşa01 Guest

olmaz diye düşünüyorum ama yine de üstadlar daha iyi biliriler kardeşim

3. Samet Çağlar

fizik olarak dişi erkek ten büyük mü

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Büyüklük eş tutmada fark yaratmaz.
    Bu sarı yüzlü mavi sanırım dişi gibi gözüken.Jumbo kırığı olabilir. Karşıdan bir fotoğraf çekin.

5. taylor11

taylor11 Guest

evet büyük dişi jumbo erkek yerli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:42 -->-> Daha önceki mesaj 12:33 --

birde dişiyi almadan önce erkek yem kusuyodu heralde dedim dişi istiyor aldım biraz dişiye kafa salladı okadar

6. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    iki kuşta yerli sorun olmaz

7. taylor11

taylor11 Guest

ahmet hocam dişinin yaş tahmini nedir acaba 1 yaşında dedi bana erkek yanında biraz ufak kalıyor

Sayfayı Paylaş