petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Ahmet Sakızcı tarafından 21 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Sakızcı

s.a ben petshop tan albino muhabbet yavrusu aldım aldıgım yavru bayabi iri bide bana show jumbo yavrusu dedi satıcı show jumbolardan albino çıkarmı bilmiyorum satıcı yem kırdıgını soyledi yem kıramıyor daha ucamıyor bile şırınga sitemi yaptım oyle besliyorum ve daha once hic yapmadıgım birşey herhangi bir sorun olurmu bu konu hakkında bilgi verirmisiniz dun aksamdan beri boyle besliyorum yavruyu bide uzman arkadaslar ne kadarlar kaç günlük bi yavru ve ne zaman yem kırmaya baslar acaba cinsiyeti belli olmuyormuş albinoların yinede tahminde bulunursanız sevinir [​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url[/IMG][​IMG][/url][/IMG]

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Albınolarda ısler bıraz karısık oluyor. Yem kıramıyorsa en dogrusu kırana kadar ıade etmenız. Kabuksuz yem ve ınce yemde verebılırsınız onları kolay kırıyorlar.

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuş show jumbo degil, bu kuşun yem kırabilmesi lazım. Yeni aldgınız icin yemiyodur. Yeni ortama girdiklerinde kuslar yem su tüketmezler, kafes dibine kagıt serin, yem serpiştirin yere, acıkınca yer o

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Kabuksuz yem alıp kafesin altına dökün, bu şekilde idare edebilirsiniz, Sanırım gözleri siyah, buda Albino değil çiftfaktör olur. Show jumbolara da benzetemedim açıkcası, güle güle besleyin

5. Ahmet Sakızcı

göz rengi kırmızı telden cektim fotografı oyle çıkmış

6. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    galiba satıcı üçkağıtçının tekiymiş

7. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri: