Karadeniz Pet

yardım lütfen

• Konbuyu başlatan Ahmet Sakızcı
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Sakızcı

Guest
s.a ben petshop tan albino muhabbet yavrusu aldım aldıgım yavru bayabi iri bide bana show jumbo yavrusu dedi satıcı show jumbolardan albino çıkarmı bilmiyorum satıcı yem kırdıgını soyledi yem kıramıyor daha ucamıyor bile şırınga sitemi yaptım oyle besliyorum ve daha once hic yapmadıgım birşey herhangi bir sorun olurmu bu konu hakkında bilgi verirmisiniz dun aksamdan beri boyle besliyorum yavruyu bide uzman arkadaslar ne kadarlar kaç günlük bi yavru ve ne zaman yem kırmaya baslar acaba cinsiyeti belli olmuyormuş albinoların yinede tahminde bulunursanız sevinir
PEoO7b.jpg
[/url][/IMG]
3RapMO.jpg
[/url][/IMG]
VyL37V.jpg
[/url[/IMG]
AYqyVp.jpg
[/url][/IMG]

Albınolarda ısler bıraz karısık oluyor. Yem kıramıyorsa en dogrusu kırana kadar ıade etmenız. Kabuksuz yem ve ınce yemde verebılırsınız onları kolay kırıyorlar.

Kuş show jumbo degil, bu kuşun yem kırabilmesi lazım. Yeni aldgınız icin yemiyodur. Yeni ortama girdiklerinde kuslar yem su tüketmezler, kafes dibine kagıt serin, yem serpiştirin yere, acıkınca yer o

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kabuksuz yem alıp kafesin altına dökün, bu şekilde idare edebilirsiniz, Sanırım gözleri siyah, buda Albino değil çiftfaktör olur. Show jumbolara da benzetemedim açıkcası, güle güle besleyin

göz rengi kırmızı telden cektim fotografı oyle çıkmış

galiba satıcı üçkağıtçının tekiymiş

Boyle bir kuş yemi nasıl kıramıyor ?

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Yem kırıyordur bu kuş normal albino işte jumbo felan değil 3 4 aylık kuş bu

Geri