petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardim lutfen...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve cagatay cicimen tarafından 5 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. cagatay cicimen

Arkadaşlar merhaba.araniza yeni katıldım,sizden ricam 1hafta önce aldığım kuslarimin cinsi ve yaşı hakkında bana yardımcı olmanız.disi olan erkeğe çok düşkün fakat erkek biraz çekingen ve ürkek davranıyor,ne yapmaliyim eslesmeleri icin,şimdiden tesekkurler

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    anlatarak anlayamayız foto yolla.

3. cagatay cicimen

file:///C:/Users/mypc/Desktop/IMG_20141005_160215.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:36 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

üstadım resimleri ekledim,inşallah anlaşılır olur.....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

üstadım resimleri ekledim,inşallah anlaşılır olur.....

4. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    kuşlar maşallah güzeller ikisi de az kızışmış erkek dişiye göre daha kızgın 1 hafta olmuş biraz daha zaman tanıyın mama verin nijer tohumu verin onlar alışırlar kavga etmiyorlar eş tutarlar 1 ay içinde tam kızgınlaşırlar o zaman yavrularda gelir yani.

Sayfayı Paylaş