Karadeniz Pet

yardim lutfen...

• Konbuyu başlatan cagatay cicimen
  • Başlangıç tarihi
C

cagatay cicimen

Guest
Arkadaşlar merhaba.araniza yeni katıldım,sizden ricam 1hafta önce aldığım kuslarimin cinsi ve yaşı hakkında bana yardımcı olmanız.disi olan erkeğe çok düşkün fakat erkek biraz çekingen ve ürkek davranıyor,ne yapmaliyim eslesmeleri icin,şimdiden tesekkurler

anlatarak anlayamayız foto yolla.

file:///C:/Users/mypc/Desktop/IMG_20141005_160215.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:36 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

IMG_20141005_160215.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

R60djn.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

ozjBoQ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

6693dE.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

zE3dXO.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:48 --

üstadım resimleri ekledim,inşallah anlaşılır olur.....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

üstadım resimleri ekledim,inşallah anlaşılır olur.....

kuşlar maşallah güzeller ikisi de az kızışmış erkek dişiye göre daha kızgın 1 hafta olmuş biraz daha zaman tanıyın mama verin nijer tohumu verin onlar alışırlar kavga etmiyorlar eş tutarlar 1 ay içinde tam kızgınlaşırlar o zaman yavrularda gelir yani.

Geri