Karadeniz Pet

yardım lütfen

1m1ehmet

Yeni Üye
arkadaşlar 2 tane kuşum vardı bir dişi bir erkek ve ben bunları yanına eskiler yavrulamadıgı için 1 dişi bir erkek daha aldım hepsini aynı kafeste tutuyorum sizce ayrı bi kafese mi almak gerekir kafes oldukça geniş çift yavruluk taksam nasıl olur acaba tek kafese .
http://i.hizliresim.com/n5mXbN.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:03 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

n5mXbN.jpg

Dişiler kavga edebilir. Bence ayri olmalari gerek

şuan kavga etmiyolar hepsi gayet iyi anlaşıyorlar ama böle yavru almam mümkünmü acaba illa 2 şerli guruplar halindemi koymak gerekiyo kafeslere

Takip edin kavga olmazsa bir sorun olmaz, üstelik birbirlerine nispet olsun diye yavruda verebilirler :)

Kuslarında karakterleri vardır.bunu takip ederek anlayabilirsiniz.suan için bir sorun olmayabilir ama yuva yapimi ve yumurtadan sonra kıskançlık ve yer kavgası cikabilir. Kuşları kıskandırip tetiklemek ıstiyorsaniz grup halinde beslemek yerine tekli kafeslerde üretmek daha sağlıklidir hem sağlık açısından hemde olabilecek kavgalar dan çünkü birinde bir bulaşıcı hastalık oldugunda diğerine de bulaşır tedavi zorlaşır Salma üretiminde dikkat edilecek en önemli faktör budur.hayırlısı olsun .

saol kardeşim tşk ederim o zaman çift kafes yapıp kafesleri yan yana koymak en mantıklısı heralde

Geri