petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 1m1ehmet tarafından 25 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar 2 tane kuşum vardı bir dişi bir erkek ve ben bunları yanına eskiler yavrulamadıgı için 1 dişi bir erkek daha aldım hepsini aynı kafeste tutuyorum sizce ayrı bi kafese mi almak gerekir kafes oldukça geniş çift yavruluk taksam nasıl olur acaba tek kafese .
    http://i.hizliresim.com/n5mXbN.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:03 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

2. Ediz Edizoğlu

Dişiler kavga edebilir. Bence ayri olmalari gerek

3. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    şuan kavga etmiyolar hepsi gayet iyi anlaşıyorlar ama böle yavru almam mümkünmü acaba illa 2 şerli guruplar halindemi koymak gerekiyo kafeslere

4. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Takip edin kavga olmazsa bir sorun olmaz, üstelik birbirlerine nispet olsun diye yavruda verebilirler :)

5. Şehmus BAKIR

Kuslarında karakterleri vardır.bunu takip ederek anlayabilirsiniz.suan için bir sorun olmayabilir ama yuva yapimi ve yumurtadan sonra kıskançlık ve yer kavgası cikabilir. Kuşları kıskandırip tetiklemek ıstiyorsaniz grup halinde beslemek yerine tekli kafeslerde üretmek daha sağlıklidir hem sağlık açısından hemde olabilecek kavgalar dan çünkü birinde bir bulaşıcı hastalık oldugunda diğerine de bulaşır tedavi zorlaşır Salma üretiminde dikkat edilecek en önemli faktör budur.hayırlısı olsun .

6. 1m1ehmet

1m1ehmet New Member

Beğenileri:
    0
    saol kardeşim tşk ederim o zaman çift kafes yapıp kafesleri yan yana koymak en mantıklısı heralde

Sayfayı Paylaş