Karadeniz Pet

Yardım lütfen :(

• Konbuyu başlatan yeliz yılmaz38
  • Başlangıç tarihi
Y

yeliz yılmaz38

Guest
Arkadaşlar yavru muhabbet kuşumun ayağı kafese takıldı.Şu an kalçadan çıkık duruyor ve yürüyemiyor.Sürekli yan basar şekilde duruyor.Veteriner birşey yapamıyacağını kendi haline bırakmam gerektiğini söyledi.Düzelir mi yoksa hep bu şekilde mi kalıcak?Lütfen yardım edin
l0vMQl.jpg

992nnr.jpg

Bence de [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] bey'in dediği gibi bu kuşu siz tedavi edemezsiniz gibi duruyor,bir hastaneye götürün

Of of of çok çok geçmiş olsun Levent ağabey haklı buna bir şey yapamayız çok geçmiş olsun

Kime sorduysam kendi haline bırak düzelir dedi ama benim aklım kesmiyor :( .Hiç bu şekilde olan ve düzelen bir arkadaş var mı acaba

İnşaallah düzelir zamanla daha iyi olacaktır ama sağlıklı olur mu işte ben bundan şüpheliyim. Bence de bi hayvan hastahanesi falan kanatlılardan iyi anlayan bir veterinere gösterseniz. İncinme olsa düzelir diyeceğim de incinmiş değil çıkmış gibi duruyor

parmağıma tırmanabiliyor.ayağını atıyor.eger çıkmış olsaydıda bunları yapabilirmiydi?

parmağıma tırmanabiliyor.ayağını atıyor.eger çıkmış olsaydıda bunları yapabilirmiydi?
kuşlardan anlayan bir veterıner sızı gerı cevırmez sitede araştırrsanız bulabılırsınız geçmiş olsun

Hiç başıma gelmedi sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum umarım en kısa sürede ustalar görür ve cevaplar kuşu elinize aldığınızda eğer istemsiz sallanıyorsa kırık veya çıkıç olabilir ama toplayabiliyor vs ise incinmiştir ve o da zamanla geçer inşaallah

Hiç başıma gelmedi sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum umarım en kısa sürede ustalar görür ve cevaplar kuşu elinize aldığınızda eğer istemsiz sallanıyorsa kırık veya çıkıç olabilir ama toplayabiliyor vs ise incinmiştir ve o da zamanla geçer inşaallah

teşekkürler yardımınız için

Hiç bir yardımım dokunmadıki :( üzüntünüzü paylaşıyorum sadece. Geçmiş olsun

Kime sorduysam kendi haline bırak düzelir dedi ama benim aklım kesmiyor :( .Hiç bu şekilde olan ve düzelen bir arkadaş var mı acaba

Icimizdeki iyi niyetli olanları tenzi ediyorum ancak şu veterinerlerin her dediğine güvenmeyin. Tamamına yakını Muhabbet kuşlarından anlamadığı gibi bu minik dostlarımızı onemsemiyor bile. Bir muhabbet kuşuna bir kedi-köpeğe bağlanıldıgı gibi bağlanmak onlara pek mantıklı da gelmiyor gibi.

Bu yüzden çoğu zaman başlarından defetmek için abuk sabuk laflar etmekteler. Bazıları ise şanslarını deneyip kuşa zarar dahi verebiliyor. Bazılarıda para tuzağı. Beşiktaş gibi elit yerlerde hayli fazla. Muhabbet kuşu 15 yıl yaşayan ve istanbulda 6-7 veteriner tanıyan birisi olarak bunları söylüyorum.

Siz kuşunuzu bir veterinere götürün tabi ancak hekimin tavrına iyi bakmanız lazım. Yada içimizde forum ortamlarında düzgün birileri vardır muhakkak. Onlara bakmak lazım. Avcılarda ambarlıya inerken sağda biryer vardı devam ediyormu bilmiyorum. Avcılar fakültede olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
forumda veteriner bir arkadaş nasıl bulabilirim?

Son düzenleme:
beledıyelerın veterınerlık bolumlerı var ucretsız bakıyorlar dışardan buldum dersınız atel ile sabitlerler

Son düzenleme:
Cok üzüldüm ya simdi nekadar aci cekiyordur zavalli. Cok gecmis olsun. Umarim icabina bakabilen veteriner bulursun.. Acini beraber paylasiyorum. Cok kötü bir durum. Insallah benim kuslarimin basina birsey gelmez. Muhabbet kuslari okadar masum hayvanlarki onlara zarar gelmesini kabullenemiyorum.

günlerdir uğraşıyorum.kaç yere sordum ama kimse yaparım ilgilenirim demiyor.kendi haline bırakın diyorlar.ama ayağı kendi iyileşebilcek gibi görünmüyor :(

Of of of cigerim yandı parçalandı resmen ya
kendi halinebu hayattta düzelmez
ama bir yere götürmezsende bu sekilde de hep sorun cıkar cok geçmiş olsun valla cok üzüldüm:((((((((((((((((((((

Geri