Karadeniz Pet

yardım lütfen

Ufuk CELİLOĞLU

Meraklı Üye
arkadaslar merhaba sıze bır sorum olacak

kuslarım dogdu canlandılar tum tuylerı cıktı hersey ıyı guzel ara sıra yuvadan cıkıyorlar ama tekrar gırıyorlar yuvalıgı artık annelerın yanından almam lazım mı toplam 32 gun fılan oldu yumurtadan cıkalı gagaları bıle artık sıyahlıkları gıtmeye basladı sızden bılgı beklıyorum
sımdıden cevaplar ıcın tesekkur ederım

Yavruları ayrı kafese almanız gerekir yoksa yakında anne veya baba kuşları dövebilir

baba ayrı maalesef sıdetlı gecımsızlık sebebıyle ayrıldılar dısıyı cok dovdu kulucka donemınde onun ıcın ayrılar tek basına baktı dısım o zaman ayırma zamanları geldı dıyorsunuz demı

evet yuvalıktan cıkıyorlar ama yem yeme gıbı bır durum yok maalesef gozetledıım ama sadece duruyorlar dısarı cıkıyorlar gezıp gırıyorlar ıcerı

Evet yavrularıda ayırmalısınız

Önemli değil ne demek,yavrularınızı forum aracılığı ile satabilirsiniz :)

ya bılıyorum ama cevremde soz verdım ılk yavurlarımı dagıtacagım dıye fotolarını cekebılırsem foruma koyacagım 4 yavrum var hepsnınınde sahıbı var onun ıcın bu sefer satıs yok ama ılgınızden ve cevapların ıcın tesekkur ederım

ayırınca kafesin tabanına yem dökebilirsiniz. yeni yem yemeye başlayan yavrular genelde bunu istiyor..

yı gunler arkadaslar gecende sordugum soru uzerıne yavrularım yuvalıktan cıkmıstı ama dısarıda yem yemıyorlar demıstım buranın onerısı onları ayırmam oldu ayırdım sımdı anne babadan ama gunduzlerı hareketlıler gezıyorlar kafeste ama gecelerı kafes tabanında yatıyorlar acaba bunun sebebı daha yavru olmalarımı yoksa bır sorun mu var cevap verırsenız sevınırım
ıyı gunler dılerım

Geri