petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alparslan66 tarafından 23 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Alparslan66

Beğenileri:
    5

Arkadaslar kuşum yumurtayi poposunda tutuyor zamani mi gelmedi yoksa bi aksilik mi var dışkısı da küçük büyümedi erkekle eslestigini bi kac gundur görmüyorum erkek tüyde ondan mi acaba tüm yumurta belirtileri var ama hala yumurta yok

2. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Evet kusta yumurta var.Insallah tikanma degildir.2 gun bekleyip popo kismini elle kontrol et.Eger sertlik varsa 3. Gun buraya yaz yardimci oluruz

3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    Yumurtlama zamanı gelmiş gibi elinle bir kontrol et beze, yağ, yumurta sıkışması vs... olmasın. müdahale etmek gerekebilir

4. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Kusu tutamiyorum ki ordan oraya kaciyor simdi zarar verirsek hicbirseye yaramaz diskisi küçük normalde buyumesi gerekmiyor mu

5. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    Tıkanma vb sorun olabilir elle bi kontrol edin daha sonra yardimci oluruz

Sayfayı Paylaş