Karadeniz Pet

yardim lütfen...

kariza

Yeni Üye
arkadaslar bnm bi cift kusum var gayet guzel anlasiyolar birbirlerini kasiyolar öpüsuyolar alali 3 ay oldu erkek kur yapiyor kafasini sallayrk disi orali olmuyor yuvalikta var ama hic disinin yuvaliga girdgini gormdim hep yuvadan uzak duruyolar kafesin oldgu yerde gayet iyi rahatsiz edilmiyolar simdi budurum hakkinda bana yardimci olurmusunuz neyapmam gerekiyor yorumlariniz ve yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.. http://u1309.hizliresim.com/1f/u/t0w5p.jpg

Son düzenleme:
telde bitane resim kayitliydi onu ekldim ewe gidince daha net ve yakin resimleri eklicem..

Kuşlarınızın arası iyi görünüyor yüksek biryere koyun fazla rahatsız etmeyin mama takviyesi yapabilirsiniz daha net birkaç resim daha koyarsanız iyi olur

Dişi daha hazır olmadığındandır.Mama takviyesi yapıp.Sabırlı olmalısınız.Yuvanın içinde metalyer yoksa talaş koyabilirsiniz ilgisi o yöne kaysın diye ama hazır olmadan ve formunu bulmadan yumurtlamıyacaktır.

yuvanin icinde sadece kum var mama takviyesi yaptim yemediler nijer versem bi deyisiklik olurmu yada mama nin negibi faydasi var.

Geri