Karadeniz Pet

yardım lütfennnn

• Konbuyu başlatan cikcikcik
  • Başlangıç tarihi
C

cikcikcik

Guest
dostlar bır hafta once aldıgım ıkı muhabbet kusu yavru sayılı bırı bugun eve geldım sureklı kabarık arada yeme gıdıyor hareketlı dıgerı ıle sureklı oynasıyor oburu bunu hareket ettırmeye calısıyor arada otuyor ama kabarıklıgı hıc gıtmedı yardım lutfennnn

yanı hastalıkmıdır kesın baska seyden olamazmı yanı

kuşunuzun o şekilde bir resmini koyarsanız daha rahat cevap verebiliriz veya verebilirler,kuşunuz hava değişiminden de bunu yapabilir,tüy dökümünü zor yapabilir veya vitamin eksikliğinden kaynaklanabilir.Geçmiş Olsun.

su an resım cok zor ama mesela su an kafası arkada kabarık uyuyor ama yarım saat once yemyıyordu arada gezınıyor kafası once kabarık durduguda oluyor arada kafasını arkaya gomuyor usutme ımkanı yok ev kalorıferlı aksama kadar yanıyordaha yavru kuyrugu bıle kısacık gun boyu ısteyız yanında kus var ama stres olur mu mesela bıraz hareketlensın dıye ses yapıyorum kalkyor yanındakı kusa surutunmeye calısıyor sureklı kasınıyor fılan

Tam olarak bişi söylemem dogru olmaz ama stres yapabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:10 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

Kuşların yaşları birbirine yakın değilse anlaşamaya bilirler de.

fotograf nasıl koyabılırız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:27 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

kuşumun fotosunu konuya nasıl atabılırım

Geri