petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım mubişime arkadaş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emre aybi tarafından 22 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. emre aybi

emre aybi New Member

Beğenileri:
    0
    :confused::confused:arkadaşlar ben yaza doğru muhabbet kuşuma arkadaş almayı düşünüyorum aslında şimdide alabilirim ama havalar buz gibi her neyse benim kuşum erkek çifleştirmek istemiyorum yanına dişi alsam çiftleşirmi yoksa yanına bir tane dahamı erkek almalıyım arkadaş olurlarmı bana alışırlarmı:confused:

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuşunuz kaç aylık eğer yavru istiyorsanız dişi alın istemiyorsanız erkek bir kuş almayın derim

3. emre aybi

emre aybi New Member

Beğenileri:
    0
    kuşum 3,4 aylık

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Dediğim gibi erkek almayın şimdilik eğitin ilerde alırsınız derim yanına eş ama yine de siz bilirsiniz

5. emre aybi

emre aybi New Member

Beğenileri:
    0
    zaten yazın almayı düşünüyorum

6. byrktrbrk

byrktrbrk Member

Beğenileri:
    3
    Eğer kuşunuz size alışıksa yanına aldığınız eşi de size biraz da olsa alıştırıyor fakat şöyle durumda var yanında dişi olduğu için size ilgisi bir nebze düşüyor.

7. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    kesinlikle erkek kuş almayın,kuşunuzu eş alıncaya kadar kendinize iyice alıştırın,alacağınız kuşta ele gelen yada 2 aylık civarı olursa sizin kuşunuzu taklit eder,erkek kuşunuz elinize geldiğinde o da gelir,ele gelen eğitimli kuşlardan yumurta yavru almak çok zor olduğu için muhtemelen istesenizde sizde yavru alamıycaksınız.

Sayfayı Paylaş