petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım! Muhabbet kuşum hasta mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ezgi SEZER tarafından 8 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Ezgi SEZER

Ezgi SEZER New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba, 2 adet muhabbet kuşum vardı, ne yazıkki dişi olanı 3 gün önce öldü, erkek olan kuşum önceden çok iştahlıyken artık birşey yemiyor, sürekli gagasını birbirine vuruyor, sık sık gözlerini kapatıyor, o da hasta mı diye veterinere götürdüm iyi olduğunu söyledi, acaba eş kaybından strese mi girdi yoksa onunda bir hastalığı mı var ? Yanına arkadaş yeni bir kuş aldım onunlada hiç ilgilenmiyor, daha önce bu tarz bir durum yaşayan yada bilgisi olan varmı? Ne yapabilirim ?

2. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    O eski esini istiyor hemen unutmaz strese girmiş o yüzden disiyi alin yanindan biraz gecsin ondan sonra ister zaten disiyi

Sayfayı Paylaş