petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım rica ediyorum lutfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ceyhun GÖKMEN tarafından 21 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Ceyhun GÖKMEN

Beğenileri:
    0
    Ustaların kuslarimin karesine az miktarda ballim ile bal koydum.disi kuşunun kuyruğu sanırım bala girmiş tüyleri bal olmuş nasıl temizleyebilirim yada kendisi halledebilirmi.birde banyo yaptırmak istiyorum nasıl yapabilirim acaba

2. baskentli06

Beğenileri:
    2
    bakın acil die bir daha böle konu açarsanız arkadaşlar lütfen konularınızı kapatacagım balı ne çıkarır su değilmi sulu bezi eline alırsın kuşun kuyrugunu silersin olur biter anladınızmı bide direk bal verilmez kuşa suyuna katılır neyse kolay gelsin günaydın bu aradada...

3. Ceyhun GÖKMEN

Beğenileri:
    0
    Pardon acil nerde yazıyor acaba göremedim ben??????

4. baskentli06

Beğenileri:
    2
    yardim lütfen rica ediorum aciliyet ifade etmiosa sizin için bundan sonra size cvb yazmayalım olurmu kolay gelsin....

5. Ceyhun GÖKMEN

Beğenileri:
    0
    Neyse usta sizsiniz bişey demiyorum :):):)

Sayfayı Paylaş