Karadeniz Pet

yardim yavru geldi

selman kırıs

Yeni Üye
ilk yavrum geldi ama ne yapacagimi bilmiyorum yavrunun gursagi bos ilk gunu

kaç saat oldu yumurtadan çıkalı ?

fazla rahatsız etme stresten dolayı beslemiyor olabilir biraz daha bekle daha da beslemezse sen besliyeceksin mecbur

bebek maması var hero baby nin kavanozda satılan onu hafif sulandırıp şırınga ile besleybilirsin

cok sey sordum kusura bakma ama onu neyle karistiriyim siringanin ucuna ne takacam ve nasil verecem yardimin icin cok tesekkur ederim

beslemek için özel bi aparatı var onun

daha yeni doğmuş bir yavruyu tecrübesiz birinin beslemesi imkansızdır siz kuşları rahat bırakın onlar bakarlar anaçların yemleeri suları mamaları hep önlerinde olsun gerisi onlarda hee olduda bakmadılar verselega elle besleme maması var ondan kullanmanı tavsiye ederim o kadar ufak bebeğe hero mero verilmez ;)

ben koyde yasıyorum hemen bırsey almaya gıdemıyorum o yuzden evde bısey yapabılırmıyım dıye sordum yardım eden herkeze tesekkurler

büsküviyi sulandır ve kaşık yardımıyla az birşey agazına ver azcık içse yeter bu günü atlatırsa dişi besler ilk gün beslemeye biliyoorlar fark etmez bebe büsküvisi yoksa 1 kereye mahsuz normal büskividende yapa bilirsin sulandır ver

Yok artık yavru yeni çıkmış hemen teşhis konulmuş kursak boş diye ve hemen tedaviye başlanmış mamalama işlemi hayret ettim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:01 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

Siz yumurtadan mama yapın ve koyun kafese anne baba besler rahatsız etmeyin

Geri