Karadeniz Pet

Yardım :/

cixsower

Meraklı Üye
Merhaba benim bi yavru kuşum vardı maviş ona eş almak istedim ve kuşçuya gittim yavru oldugundan cinsiyetini tam belli degil dedi ama büyük ihtimal erkek dedi ve ona dişi bi eş getirdim boncuk bunlar 7 8 ay beraber kaldı maviş büyüdü ve burnu kahve rengi olmaya başladı kuşçuya götürdüm ve dişi oldugunu söyledi ve iki erkek kuş aldım mavişe ve boncuğa 4 gündür her ikisi ayrı kafeste daha birbirlerine alışamadılar acaba ne kdr sürede birbirlerine alışırlar bide mavişin çiftleşme döneminde oldugunu söyledi ama hiç birbirlerinin yanına gitmiyorlar ???

kuşlarınızın resimlerini koyarsanız daha net cewap alırsınız yazıda bıraz yılan hikayesine dönüşuyor

file:///C:/Users/slcm/Downloads/1469889_741941375835622_211915001_n.jpg

Kusura bakmayın ya fotograf nerden yükleniyor acaba ??

vnxcv.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:20 -->-> Daha önceki mesaj 18:19 --

vnxgw.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:20 --

vnxj7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:21 --

vnxs2.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:03 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

Arkadaşlar biriniz yardım edebilirmi acaba ???

Geri