petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım :/

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cixsower tarafından 18 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba benim bi yavru kuşum vardı maviş ona eş almak istedim ve kuşçuya gittim yavru oldugundan cinsiyetini tam belli degil dedi ama büyük ihtimal erkek dedi ve ona dişi bi eş getirdim boncuk bunlar 7 8 ay beraber kaldı maviş büyüdü ve burnu kahve rengi olmaya başladı kuşçuya götürdüm ve dişi oldugunu söyledi ve iki erkek kuş aldım mavişe ve boncuğa 4 gündür her ikisi ayrı kafeste daha birbirlerine alışamadılar acaba ne kdr sürede birbirlerine alışırlar bide mavişin çiftleşme döneminde oldugunu söyledi ama hiç birbirlerinin yanına gitmiyorlar ???

2. Buğra

Buğra Guest

kuşlarınızın resimlerini koyarsanız daha net cewap alırsınız yazıda bıraz yılan hikayesine dönüşuyor

3. TİMUCİN TUNC

kuşlara sinan özen dinlet

4. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    file:///C:/Users/slcm/Downloads/1469889_741941375835622_211915001_n.jpg

5. Anıl Çan

Bilgisayarı koysaydın :)

6. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    Kusura bakmayın ya fotograf nerden yükleniyor acaba ??

7. Buğra

Buğra Guest

8. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:20 -->-> Daha önceki mesaj 18:19 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:20 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:21 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:03 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

Arkadaşlar biriniz yardım edebilirmi acaba ???

Sayfayı Paylaş