Karadeniz Pet

Yardım :(

• Konbuyu başlatan atalay222
  • Başlangıç tarihi
A

atalay222

Guest
Arkadaslar bı konu acmıstım saolsun aydınlattı moderatorler. Bir iki bişey daha sorucam kuş geldıgınden berı gagasını acıp kapıyor sanki susamış gibi normalmidir bu ? :confused::confused:

Benimde bugün 3. günü suyunu az önce içmişti ama gagasını acıp kapatıyor bi sıkıntı olmaz bence tabi pek bilmiyorum :)

Benımkıde o şekılde geleli 3 saat falan olucak az once baktım yere yem serpiştirmiştim yiyomu dıye baktım bıseyler yapmaya calısıyor :D bide gaga taşıyla ugrasıyor

tüylerini düzeltince ağzına gelen tüyü kepeği çıkarmaya çalışıyor diye biliyorum.kendi halleder müdahale etmenize gerek yok.ancak iyi gözlem yapılmalı kusmadığına emin olmalısınız.

bende gozlemlıyorum geldıgnden berı yerde veya tunekte duruyor yemlerı topluyor yerden ses cıkartıyor arada bir ciyk diye falan :D umarım hersey ıcın ıyısı olur cok tatlı gorunuyor tutasım gelıyorda tabi ellemıyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 19:20 --

birde bişey sorucam ev cok aşırı sıcak değil ılık kıvamında malum eskısehır ayazı petege yakın bıyerde tutmamamın sakıncası olurmu yoksa herhangı bıyer olurmu salon ıcersınde masa ustunde falan ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

birde bişey sorucam ev cok aşırı sıcak değil ılık kıvamında malum eskısehır ayazı petege yakın bıyerde tutmamamın sakıncası olurmu yoksa herhangı bıyer olurmu salon ıcersınde masa ustunde falan ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

Geri