petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve atalay222 tarafından 24 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. atalay222

atalay222 Guest

Arkadaslar bı konu acmıstım saolsun aydınlattı moderatorler. Bir iki bişey daha sorucam kuş geldıgınden berı gagasını acıp kapıyor sanki susamış gibi normalmidir bu ? :confused::confused:

2. Anıl Çan

Benimde bugün 3. günü suyunu az önce içmişti ama gagasını acıp kapatıyor bi sıkıntı olmaz bence tabi pek bilmiyorum :)

3. atalay222

atalay222 Guest

Benımkıde o şekılde geleli 3 saat falan olucak az once baktım yere yem serpiştirmiştim yiyomu dıye baktım bıseyler yapmaya calısıyor :D bide gaga taşıyla ugrasıyor

4. Anıl Çan

Benimki kafasını yemlige sokuyor ne var ne yok yere atıyor :)

5. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    tüylerini düzeltince ağzına gelen tüyü kepeği çıkarmaya çalışıyor diye biliyorum.kendi halleder müdahale etmenize gerek yok.ancak iyi gözlem yapılmalı kusmadığına emin olmalısınız.

6. atalay222

atalay222 Guest

bende gozlemlıyorum geldıgnden berı yerde veya tunekte duruyor yemlerı topluyor yerden ses cıkartıyor arada bir ciyk diye falan :D umarım hersey ıcın ıyısı olur cok tatlı gorunuyor tutasım gelıyorda tabi ellemıyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 19:20 --

birde bişey sorucam ev cok aşırı sıcak değil ılık kıvamında malum eskısehır ayazı petege yakın bıyerde tutmamamın sakıncası olurmu yoksa herhangı bıyer olurmu salon ıcersınde masa ustunde falan ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

birde bişey sorucam ev cok aşırı sıcak değil ılık kıvamında malum eskısehır ayazı petege yakın bıyerde tutmamamın sakıncası olurmu yoksa herhangı bıyer olurmu salon ıcersınde masa ustunde falan ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

Sayfayı Paylaş