petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve ibrahim ALMALI tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ibrahim ALMALI

ibrahim ALMALI New Member

Beğenileri:
    0
    Gagası normal genç kızışmış[​IMG] bir kuşamı ait yoksa , yaşlı kuş olduğundan mı öyle.​

2. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0

Kızışmış 1 yaşından büyük bir dişi.

3. OğuzErler

Şöyle birşey sorucam şimdi kuşumu aldığımda cere pembeydi şu an ise bayağı zaman geçti mor oldu fakat oda ışığında felan baktığımda beyazlaşmalar başladı bu cerenin dönme dönemine girdiğini mi gösterir? ve mavi olucak sanırım ? bildiğim kadarıyla pembeden mora döndüğü an erkek oluyorlar . abiminki mesela bigün gittiğimde ceresine baktım ve beyazdı ceresi bugün sorduğumda ceresi mavi olmuş . öğrenmek istediğim şeyi anlatabildim mi bilemiyorum ama dişi olmasından korkuyorum erkek istiyordum bu arada abim kuşu aldıktan 1 hafta sonra aldım ben kuşumuda eğer yardımcı olursanız çok sevinicem.

4. ibrahim ALMALI

ibrahim ALMALI New Member

Beğenileri:
    0
    Gagası normal genç kızışmış[​IMG] bir kuşamı ait yoksa , yaşlı kuş olduğundan mı öyle.​

5. Cihan ZALOĞLU

Cihan ZALOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    İbrahim Bey selamlar, Mehmet Bey'in yukarıdaki yorumuna katılıyorum.

Sayfayı Paylaş