Karadeniz Pet

Yardim

• Konbuyu başlatan osmanmmz
  • Başlangıç tarihi
O

osmanmmz

Guest
Merhaba arkadaşlar yeni aldiğim kuşu kafesten çıkarayım dedim duvarlara çarptı ve yere düştü şimdi çıkarmaya korkuyorum ne yapmalıyım

ne zaman aldınız kuşunuzu kaç gün oldu alalı yani ilk önce kafese alışsın ondan sonra çıkartırsanız daha iyi olur..hayvan şimdi korkmuştur

Biraz daha odaya yerine alışmalı demekki

Daha 3 gün oldu alalı yavru. Uçmayı mı unuttu diye korktum doğrusu

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42 -->-> Daha önceki mesaj 19:39 --

Çift olarak aldım öbür kuşta hiç uçmuyor ele alıştı elime geliyor bu ama dışarı çıkardığımda hiç uçmuyor

3 günde uçmayi unutmazlar merak etmeyin

Önce odanin şeklini kafasina yerleştirsin öyle çikartin kafesten

Benim kuşu yaklaşik 1 hafta çikartmadik sonrasinda zaten kafese de odaya da alişmişti

Kendisi girmek istiyordu dişarda sikilinca

Anladım Teşekkürler bilgi için.

Hocam 3 günde alışır duvarlara uça uça odayı tanırlar. Diğer kuş niye uçmuyor anlamadım bi hastalığı mı var.

Bende şüphe ettim hasta falan olabilir mi diye. Dedim belki korkudan falan olabilir mi sizlere danışim olmadı bi veteriner bulcam ama pek muhabbet kuşuyla ilgikenen yokmuş veteriner duyduğum kadarıyla

Bulundugunuz şehir neresi belki yaşayan arkadaşlarin vardir iyi bildigi veterriner
Hayvanda rahatsizlik varsa götürmeniz lazim öyle anlamiyorlar nasilsa demek olmaz şansinizi deneyin
Yazik o hayvanin da cani var

Eskişehirdeyim. Tabi illa götürcem ama işte önce bilenini bulmaya çalışıyorum olmazsa mecbur bulabildiğime

Geri