petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım !!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve by_eyk tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. by_eyk
    Gizli

by_eyk Guest

Arkadaşlar kuşlarım bayağı büyüdü ancak yuvada çok fazla dışkı var bunun zararı olur mu ? Açıkçası büyüyene kadar böyle bırakacaktım ama rahatsız edebilir diye düşündüm sizlere sorayım dedim.. [​IMG]

2. Samet Çağlar
    Gizli

Hocam konu hakkında pek bi bilgim yok ama zararı olacağını sanmıyorum, gördüğüm yavrulu bütük yuvalıklar bu şekilde idi.

3. by_eyk
    Gizli

by_eyk Guest

Açıkçası ben de öyle düşündüm ayrıca gübre çabuk ısınır falan diye de düşünüyorum ama bunlar yavru olduğu için haliyle zarar verebilir diye de düşündüm yani :) bilgilendirme için de teşekkür ederim ayrıca :D

4. Sefer CANDAN
    Gizli

Ayaklarına dışkı yapışıp yürümelerini zorlaştırabilir

5. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    dostum temizleyebilirsin. yeni folluğa biraz talaş koyup yumurtaları ve yavruları aktarabilirsin.. bir de arada kuşların arkalarını kontrol el gübre yapışabilir ve yavrular dışkılama yapamadığından ölebilir..

6. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam sorun olmaz şuan benimde 5 tane yuvada yavrum var sorun olmuyor zamanı geldiğinde anne kuş temizliyor zaten.

Sayfayı Paylaş