petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım.. :))

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Zeynep NUR tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Zeynep NUR

işte kuşum sizce kız mı erkek mi?
    ve ırkı nedir..?

#1 Zeynep NUR, 9 Nisan 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Nisan 2013
  2. Y.Emre Aydın

Zeynep hanım aramıza hoşgeldiniz,

Öncelikle kuşunuza Maşallah diyelim. Kuşunuzun cinsiyetini,yaşını öğrenmek için yuzu dönük bir foto eklemeniz gerek. Kuşunuzun arkası dönük fotosuyla cinsiyet ve yaş ayırmı yapmak imkansız. Özellikle ceresenin ve yuzunun belli olduğu yeni fotolar atarsınız yardımcı olunacaktır.

3. Zeynep NUR

rsimler pek güzel değil ama

4. Y.Emre Aydın

Zeynep hanım Gagasındaki siyahlıktan da anlaşışacağı üzere kuşunuz 1,5 - 2 aylık bi yavru. Ancak cinsiyetini net olarak anlamamız için falshsız bir resim eklemelisiniz ki cere rengini tam olarak anlayabilelim ve yardımcı olabilelim.

5. Y.Emre Aydın

Ayrıca kafesinizdeki ballı yemi kesinlikle önermiyoruz. Petshoplarda satılan bu mamaları yapıştırıcı kullanarak uretebiliyorlar, bu da kuşunuzun sağlığına zararlı. Ayrıca Yine kuşunuzun sağlığı için ve daha mutlu olması için tahta tunek kullanmanızı öneririm. Petshoplarda 1-2 TL ye bulabilirisiniz.

6. Zeynep NUR

tamam teşekkürler çıkarıyorum şimdi

7. Zeynep NUR

birde kuşum hiç su içmiyor,ne yapacağım? daha su içmesini bile bilmiyor aslında

8. Umutcan AĞLAR

kuş bana erkek gibi geldi

9. Zeynep NUR

açık pembe cere si var.

10. Lütfi ÖZER

kuş erkek 1.5 2aylık bi yavru ballı krakeri çıkarın kafesten forumda ballı kraker yapımı mevcut .

11. Zeynep NUR

tmm çıkardım onu. peki ırkı nedir?

12. Umutcan AĞLAR

Lütfi hocam haklı çok zararlı onlar

13. Zeynep NUR

ırkı nedir???

14. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    maşaallah...kuşunuz erkeğe benziyor...yaşı da 1,5-2 aylık falan...daha gagadaki siyahlıklar gitmemiş...daha küçük...sizin görmediğiniz zamanlarda içiyordu suyu...sanırım yerli bir kuş...yinede daha ustalar bir baksın...

15. Zeynep NUR

evet yerli ve erkekmiş :)

Sayfayı Paylaş