Karadeniz Pet

Yardım

• Konbuyu başlatan Paşa01
  • Başlangıç tarihi
P

Paşa01

Guest
SORULARIMA YARDIMCI OLAN ABİLERİME HOCALARIMA ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BİRAZ UZUN AMA KUSURA BAKMAYIN

Hocalarım Abilerim üç sorum olacak sizlere birincisi muhabbet kuşumu bazen oda da salıyorum oda da kurutmalık var kuşumu ne zaman salsam onu görür görmez hemen oraya gidiyor tellere çıkıyor ve ben bu durumdan biraz rahatsız oluyorum ben omzuma gelsin falan diyorum o hep oraya gidiyor ne yapmalıyım ikincisi arada bir ıksırıyor gibi vitamin aldım onu veriyorum acaba geçer mi ıksırması üçüncüsü ise yem dışında hangi sebzeleri nasıl yedirmeliyim

1. Normaldir orayı sevmiştir oyun alanı yapmış olabilir ona yaklaşmayı elinizi veya parmagınızı yavas yavas uzatıp onun güvenini kazanın zaten bi kac kez elinize omzunuza geldimi sürekli geliçektir.

2.Normal birşey de olabilir hapşuruyodur sürekli ise vitamini düzenli kullanın

3. Yediğiniz meyvelerden biraz biraz verebilirsiniz Örn: Elma dan bir parca kesip kafesinin tellerine takabilirsiniz kendisi gelip kemirmeye tatmaya çalışacaktır

1. Normaldir orayı sevmiştir oyun alanı yapmış olabilir ona yaklaşmayı elinizi veya parmagınızı yavas yavas uzatıp onun güvenini kazanın zaten bi kac kez elinize omzunuza geldimi sürekli geliçektir.

2.Normal birşey de olabilir hapşuruyodur sürekli ise vitamini düzenli kullanın

3. Yediğiniz meyvelerden biraz biraz verebilirsiniz Örn: Elma dan bir parca kesip kafesinin tellerine takabilirsiniz kendisi gelip kemirmeye tatmaya çalışacaktır

hocam çok teşekkür ederim yardımlarınız için

1) in cevabı keşke bizimde oturma odasında öyle çamaşırlık olsa da oraya gitse perdelerden iyidir :)

2) Hapşurmanın nedeni genel olarak tüylerini kaşıması sırasında burnuna tüy kaçmasından oluyor ondan sorun çıkmaz:)

3.) Kıvırcık verebilirsiniz havuca bayılıyorlar o da başka bir tercih ayrıca dal darı ve ballı kraker alıp verebilirsiniz

Geri