petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Birkan FIRAT tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Birkan FIRAT

Kuşum çok enteresan davranıyor baş aşağı duruyor değişik jimnastik hareketler yapıyor :) kuşu yeni aldım 3-4 gün oldu sizce normal mi?

2. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Normaldir muhabbetlerin öyle yapması.

3. Mehmet ŞEKER

kafese alışabilir bu şekilde

4. mrv

mrv Guest

Bnmkide bas aşağı dürüyor fakat yeni almadım bise olmasından korkuyorum sizin bilginiz var mı ?????

5. RıfatCetinkaya

Bir sikinti olcagini sanmiyorum. Boyle durmasi kusu rahat ve huzurlu bir ortamda oldugunu gosterior demektir. Kuslar mutlu olduklarinda boyle davranislar sergiler.

6. ENES BASKIN

Yavru olduğu için doğal olarak hareket etme ihtiyacı duyuyor ve erkekse dişilere nazaran daha hareketli oluyorlar . Sağlıklılık göstergesi bu kadar hareketli olması dert etme :)

Sayfayı Paylaş