petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Melih Kılıç tarafından 17 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Melih Kılıç

muhabbet kuşuna eş almayı düşünüyorum. + ve _ yönlerini yazarmsnız ? bide kafesim normal pet shopçuların verdiği klasik küçük kafes olduğu için problem çıkarmı ?

2. Simay Yetiş

Beğenileri:
    0
    bak kucuk olduğu için kuşlar kavga edebilir dişi alınca sevmiyceksin o yüzden dişi alma eğitmek istiyosan alma yavru için alabilirsin kafesin resmini atarsan yardmcı olurlar

3. Melih Kılıç

benim kuşum cinsiyeti dişi saten bana alışkın. erkek almayı düşünüyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 00:28 --

almalımıyım işte karar vermedim ?

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kafesi buyutmenizi öneririm

5. Melih Kılıç

tşkrlr peki eş almalımııym :D ?

6. Simay Yetiş

Beğenileri:
    0
    bana kalırsa alma alırsan belkı snden uzaklaşır ama yanlız kalmasın yazık sonuçda 1 2 aylık erkek alın ama dikkat edin alırken hasta olmasın

7. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Dediklerinin hepsine katılıyorum petshopçularda kandırmacalar çok oluyor, alırken dikkatli olmanızı öneririm...

8. Melih Kılıç

Sayfayı Paylaş