petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve osmancan tarafından 25 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. osmancan

osmancan Guest

Arkadaşlar merhaba, sizden bilgi alabilmek için yeni üye oldum. bir ay önce bir aylık bir muhabbet kuşu satın aldım bugüne kadar hiçbir problemi yoktu. bakımı ve kafes temizliğine çok dikkat ettim üşümemesine ve cereyanda kalmamasına özellikle dikkat ettim. fakat bugün sürekli uyuyor, hiç hareket etmiyor kabarıklık yok ve tünekte duruyor yem de yediğini görmedim. geçici bir durum mu yoksa yapabileceğim birşey var mı ?

#1 osmancan, 25 Mart 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Mart 2015
  2. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Güçten düşmüş de olabilir. Sera bronchipur kullanabilirsiniz. Doğal bir yem katkısıdır. Enerji verir.

3. Qulamhuseyn Qurbanov

Beğenileri:
    0
    Stress ola bilir sarki dinledin sesi cok olmasin

4. DKN

DKN New Member

Beğenileri:
    0
    akşam yeterince dinlenememiş demek ki. ne yedirdiğiniz de önemli ballı çubuk yedirmişmiydiniz ? benimde pazar günleri hareketsiz bütün gün yattığım oluyo. kafanıza takmayın normal

5. osmancan

osmancan Guest

durumu daha da kötü bir hal aldı, akşama doğru ishali başladı ve hiç hareket etmiyor. veterinere götürdüm kanatlı hayvanlara bakmadıklarını söyledi ilgilenmedi bile. ne yapacağımı bilmiyorum, yarın başka bir yere götüreceğim, umarım yarına kadar bir şey olmaz :(

6. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Hemen suyuna pirinç unu koyun. Yarın tarım ilaçları satan bir yerden Vitaform alın.

7. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Resim eklerseniz daha iyi yardımcı olunur. Kabarık değilse tüye girmiş ve güçten düşmüştür belki korkulacak bir şey olmaya bilir ciddi bir sorunda olabilir en iyisi resim ekleyin konuya vede bir daha konu açarken derdinizi konu başlığında belirtin ona göre uzmanlar girer direk konuya.

8. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ishal için sera diropur W kullana bilirsin. Ek olarak aspur koy yemine 1 haftaya kalmaZ ishali geçer. Geçmiş olsun.

9. osmancan

osmancan Guest

ilaç ve mama kullanmama rağmen kuşumu bugün kaybettim, hemen her yolu denedim son ana kadar iyileşeceğine inandım fakat olmadı. keşke böyle olmasaydı da her gün elimle besleseydim, çok zor ve acı bir durum, kimsenin yaşamasını istemem :(

10. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun..

11. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  12. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sen şuan en iyi ben anlarım
    3 4 saat önce benimde çift kuşum un dişisi öldü
    ve aynı sebepten ishal

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:00 -->-> Daha önceki mesaj 00:57 --

Cuma günü öğlen ishal oldu pazar akşamı öldü

Sayfayı Paylaş