Karadeniz Pet

Yardım

• Konbuyu başlatan osmancan
  • Başlangıç tarihi
O

osmancan

Guest
Arkadaşlar merhaba, sizden bilgi alabilmek için yeni üye oldum. bir ay önce bir aylık bir muhabbet kuşu satın aldım bugüne kadar hiçbir problemi yoktu. bakımı ve kafes temizliğine çok dikkat ettim üşümemesine ve cereyanda kalmamasına özellikle dikkat ettim. fakat bugün sürekli uyuyor, hiç hareket etmiyor kabarıklık yok ve tünekte duruyor yem de yediğini görmedim. geçici bir durum mu yoksa yapabileceğim birşey var mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güçten düşmüş de olabilir. Sera bronchipur kullanabilirsiniz. Doğal bir yem katkısıdır. Enerji verir.

akşam yeterince dinlenememiş demek ki. ne yedirdiğiniz de önemli ballı çubuk yedirmişmiydiniz ? benimde pazar günleri hareketsiz bütün gün yattığım oluyo. kafanıza takmayın normal

durumu daha da kötü bir hal aldı, akşama doğru ishali başladı ve hiç hareket etmiyor. veterinere götürdüm kanatlı hayvanlara bakmadıklarını söyledi ilgilenmedi bile. ne yapacağımı bilmiyorum, yarın başka bir yere götüreceğim, umarım yarına kadar bir şey olmaz :(

Hemen suyuna pirinç unu koyun. Yarın tarım ilaçları satan bir yerden Vitaform alın.

Resim eklerseniz daha iyi yardımcı olunur. Kabarık değilse tüye girmiş ve güçten düşmüştür belki korkulacak bir şey olmaya bilir ciddi bir sorunda olabilir en iyisi resim ekleyin konuya vede bir daha konu açarken derdinizi konu başlığında belirtin ona göre uzmanlar girer direk konuya.

Ishal için sera diropur W kullana bilirsin. Ek olarak aspur koy yemine 1 haftaya kalmaZ ishali geçer. Geçmiş olsun.

ilaç ve mama kullanmama rağmen kuşumu bugün kaybettim, hemen her yolu denedim son ana kadar iyileşeceğine inandım fakat olmadı. keşke böyle olmasaydı da her gün elimle besleseydim, çok zor ve acı bir durum, kimsenin yaşamasını istemem :(

Sen şuan en iyi ben anlarım
3 4 saat önce benimde çift kuşum un dişisi öldü
ve aynı sebepten ishal

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:00 -->-> Daha önceki mesaj 00:57 --

Cuma günü öğlen ishal oldu pazar akşamı öldü

Geri