petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Erkan GÜNEŞ tarafından 7 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Muhabbet kuşu besleyeceğim kullanmam gereken yem,vitamin,gaga taşı vs markalarını söylermisiniz lütfen

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Hayırlısı olsun. Kuş besleyenler beğendikleri markayı almakta özgür.
    Yemi kapalı, kendi ambalajında almalısın. Versele Laga piyasadaki en iyi yemlerden biri.
    Vitamin olarak herkes farklı markalara yönelmiş durumda. Ben Aminosol kullanıyorum. Bulabilirsen Aminovit te aynı işi görür.
    Gaga taşı mineralli olmalı. Alçı-kireç taşlardan alma.
    Kuş kumu grit kum olsun.
    Mutlaka kalamar kemiği kullan.
    Tünekler ahşap olsun. 2 tane yeter.
    Kafes içinde kuş rahat kanat çırpabilsin.
    Suyunu her gün tazelersin, yem kabuklarını üflersin..

3. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Teşekkürler peki bi sorum daha olacak kuşlar benim sürekli olduğum salonda mı yoksa sadece üstümü değişmek için kullandığım odada mı olmalı tv gürültüsü vs.. ve gelen giden olduğu için salon sorun olur mu

4. boom0506

boom0506 Member

Beğenileri:
    4
    bak benim kullandıklarım :
    vitamin: Deep Fix Avilin 30 ml- 40 ml.
    kuş kumu:Gold wings classic
    yem: kaliteli yem adını bilmiyorum
    gaga taşı: normal gaga taşı.
    ballı kraker: Kendi yapımım kuşum bayılıyor.
    birde benim kuşum salonda duruyor herkesin olduğu yerde daha çok sosyal televizyon seslerine felan değişik sesler çıkartıyor hoşuna gidiyor herkesi gördüğü için korkmuyor yakında konuşucak kelimenin başını çıkartabiliyor. :D

5. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Piyasada o kadar çok marka ve ürün var ki iki üç gündür bakıyorum elimden geldiğince en iyisini vermeye çalışcam akşama gelecek misafirlerim :) teşekkürler cevap için :)

Sayfayı Paylaş