petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

YARDIM

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve sercankuş tarafından 18 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. sercankuş

sercankuş Member

Beğenileri:
    2
    Merhaba ben cezaevi personeliyim ve cezaevin'den bi muhabbet kuşu kaçtı bizde bakalım diye aldık besledik ama dişimi erkek mi bilemiyoruz kaç yaşında olduğu ne yapmam gerektiğini bilmiyorum tek gözlemlediğim şey ele geliyor hemen ama çok ürkek davranıyor ara sıra kafa sallıyor sinirli şekilde ses çıkarıyor kafesi biraz ufak eğer yanına bi eş alırsam kafesi daha büyük yapacağım yardımlarınız için teşekkür ederim...;););)20161018_125016.jpg
    UNUTMADAN SÖYLEMEK İSTEDİM BU KUŞUN KANATLARINI KESMİŞLER FAZLA UZUN SÜRE UÇAMIYOR

Ekli Dosyalar:

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    Kuşunuz dişi. Kesik kanatları çeker iseniz ve B vitamini takviyesi yaparsanız kesik olan kanatlar yeniden çıkar. Gayet sağlıklı gözüküyor maşallah.

3. sercankuş

sercankuş Member

Beğenileri:
    2
    Kanat çekme işlemini ben yapabilirmiyim yoksa veteriner eşliğinde mi yapılması gerekir birde kanadını ben çeksem kuş bana düşman olur mu benden ürkermi

4. Kahraman KÖROĞLU

Yönetici

Beğenileri:
    755
    canı yanacak anlık ta olsa kendiniz çekebilirsiniz günde 1-2 tane olarak. uçması kuşlarımızın sağlığı için önemlidir uçmayan haraketsiz kuşlarda hastalıklar kaçınılmaz

5. sercankuş

sercankuş Member

Beğenileri:
    2
    sol kanadını şimdi çektim dediniz gibi canı yandı biraz şimdi geziyor rahatlaması için bıraktım acaba kaç yaşındadır bu güzellik

6. Kahraman KÖROĞLU

Yönetici

Beğenileri:
    755
    2. tüyüne yeni giriyor gibi 7 aylık civarı diye tahmin ediyorum zorlanmadı sürece sabah akşam olarak 1 er 2 şer tüy çekebilirsiniz ama en önemlisi mutlak B vitamini kullanın doğal yol tercih edecek olursanız; yulaf içi en doğal B vitamini deposudur ayrı bir kapta verebilirsiniz kısa sürede tüylerin yenilenmesini sağlar

7. sercankuş

sercankuş Member

Beğenileri:
    2
    yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş