Karadeniz Pet

yardım

Şu anlık ikisi de dişi gibi görünüyor ama, eğer erkek olduğundan eminsen kuşta hormonal bir bozukluk, tümör belirtisi olabilir. Erkek kuşlarda hormonal bozukluklar olunca cere rengi kahverengiye döner diye biliyorum. Umarım öyle bir şey yoktur.

Uzayın derinliklerinden gelen edit: Gerçi senin kuşlar yavru olduğu için aldığın zaman cereleri tam oturmamış olabilir. Şimdi iyice oturmuştur. Hanımkızlarımız pek tatlı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Emin değilim maviyi aldığım pek anlamam ama erkek herhalde dedi sarıyı aldığım kesinlikle dişi dedi. Bide maviyi alalı 4-5 ay kadar oldu dişiyi 2 ay önce aldım..

Emin değilim maviyi aldığım pek anlamam ama erkek herhalde dedi sarıyı aldığım kesinlikle dişi dedi. Bide maviyi alalı 4-5 ay kadar oldu dişiyi 2 ay önce aldım..

Valla göründüğü kadarıyla ikisi de dişi. Git değiştir birini istersen.

Çok üzüldüm şimdi yaa bende 2 aydan beri yumurta bekliyorum meğer boşuna beklermişim :(

Ya öpüşme falan var hatta mavi olan bayağı kur yapıyor gibi davranıyordu ona aldandım galiba :p

muhabbet kuşlarında erkek-erkekle veya dişi-dişiyle öpüşebilir.

ah usta ahh daha kuş cinsiyet ayırt edemeden yavru bekliyorsun yavru tecrube ister sen hobi amaclı bak kuşa ilgilen bilgi birikimin olsun o sana yavruda verir zamanla diyelim ki yavru oldu baba anne beslemedi yavruyu ne yapacaksın daha yem yiyemeyen yavruyu elinle hergün besliceksin ilk başta sen yavru olsun kendi büyür ne güzel olur deme işi zamana bırak ve bilgi edinmeye bak :)

Ya aldığım zaman küçüktü o yüzden ayırt edemedim galiba ayrıca ceresi daha bugünlerde kahverengi oldu onun için şimdi sordum :)

Yunus Emre Oğuz a katılıyorum. muhabbet kuşları hakkında bol bol okursan bilgi edinirsin.

Tabi haklısınız ama çok okudum bakmadığım forum kalmadı ama yine de yanıldım işte..

Geri