petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Adanali tarafından 28 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşumun poposuna dışkısı yapışmıştı temizledim temizledikten sonra ne yapmam gerek birdaha yapısmaması için biraz canı acıdı tüyüde birlikte cıktı temizlemekle iyimi yaptım kendisi yapabilirmiydi ?

2. hero

hero Guest

avidiare kullan geçmesse aviastım kullan geçiyor benim kuşu tutamıyoruz şimdi

3. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    nedeni nedir bunun ishal degil kusum ? elimi çok fena ısırıyor tutunca kanattı o derece

4. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    kendileri temizleyebiliyor günlük bakimlarini yapyorlar

5. Tuan MAKSEL

kendisi temizleyemicek derecede yapışıksa senın sılmende bi sakınca yok.

6. Sevtap DERİN

Temizlemen güzel. Oradaki dışkı zamanla bakteri üretmesin. İshal olduğundan ya da kabız olduğundan yapışıyordur dışkısını kontrol edin.

7. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    tşk ederim saglıklı bilgiler verdiginiz için..diger kuslarınkiyle arasında bi değişiklik yok normal yani

Sayfayı Paylaş