petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardim:/

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rahman kocaguzel tarafından 9 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Rahman kocaguzel

Kuslari alali yaklasik 45 gun falan oluor 2disi 2 erkek es diye aldim ama hic birsey yapmiorlar hepsi ayni kafesteler ayirmalimiyim sizce kuslar 6ayliktan buyuk yuvalik takmalimiyim ne yapmam gerek

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşlarınız 6 aylıktan büyük ise yavaş yavaş kızışmaya başlamışlardır ve yuvalık takılması için tam zamanı , bende bian önce kuşları eşleştirin ve yuvalıkları takarak kafeslerine yerleştirin.

3. Rahman kocaguzel

Yani ayirmalimiyim kuslari farkli kafeslere bide kizistirmak icin bisey yapim mi beklim mi

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Tabiki ayırabilirsiniz. Direk yuvalıklarınıda takın.Zaten onlara kafese alıştım , kızıştım diyene kadar 8 9 aylık olurlar.

Kızıştırmak için mama ve vitamin takviyesi yapmalısın.

5. Rahman kocaguzel

Sagolasin tesekurler

Sayfayı Paylaş