petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Hülya & Nebil UÇAK tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    4 veya 5 yaşında tam kestiremiyorum erkek muhabbet kuşum var 2 hafta önce yaşını doldurmuş dişi aldım yanına kuşu kuşkuya götürdüm yanına şimdiki eşini koyduk öpüşüp birbirlerini kaşıdılar bende aldım eve getirdim 1 hafta sonra yuvalık taktım hala öpüşüyorlar ve birbirlerini kaşıyorlar acaba çiftleşmiyecekler mi neler yapmam lazım çiftleşmeleri için erkeğin yaşı yavru almak için büyük mü acaba?

2. Alişan YILMAZ

bu tür işler ha diyince olmuyor ki :) 4-5 ay hatta 1 sene bekleyenler var , yemine Nijer koyabılırsın bır yemliğe 1 çay kaşığı koy ver. bu onların kızışmasına yardımcı olur. fazla verme yağlanma yapar. nasip kısmetse zamanla çifleşirler. iyi forumlar

3. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Haklısınız ama biraz aceleciyim sanırım birde neler yapmak lazım nasıl bir ortam olmalı nijer tohumunu çarşıya çıkınca bakacam tşk ederim verdiğiniz bilgiler için

4. Alişan YILMAZ

Rica Ederim,Bu İşler aceleye gelmez sabredin ve bekleyin :) sabrın sonu selamettir. kuşları rahatsız etmeyin. yani vitamin falan verin uzaktan izleyin :) Ama nijer çok etkilidir. Mama'da verebilirsiniz forum'da mama tarifleri bulunmaktadır üstelik kuşlarınız için çok yararlıdır. Serkan Erkan abimiz mama tarifi vermişti forumda

5. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    SAbredelim bakalım inşallah en kısa zamnada meyvalarını alırım rahatsız etmiyorum hatta güneş alan yüksek bir yer arıyorum evde ama hala bulamadım vitamin veriyorum bugün biraz havuç verdim mama tarifine bakacam şimdi tekrardan tşk ederim

6. Alişan YILMAZ

rica ederim, ve bu arada kesinlikle Rüzgar ve ceryan olan biryere koymayın, muhabbet kuşları çok hassas oluyorlar. çok çabuk hasta olabilirler ve sakin bir ortam onlar için en iyisi :)

7. Celalettin TOPAL

Nijerle haşlanmış yu7murta verın kuşların sureklı rahatsız olacağı odadan uzak tutun

8. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Biliyorum rüzgar ve cereyandan uzak tutacam tamam elimen geldiğince sakin ortam ayarlamaya çalışacam tş ederim tekrardan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:46 -->-> Daha önceki mesaj 19:44 --

nijeri çarşıya çıkıp alacam suyuna az bir bal koyuyorum yumurtayı da yarın denicem sarısı ve beyazı bir mi verilmeli ve tüm olarak mı verim koyum yem kutusuna

9. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
  10. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Bekleyim bakalım hayırlısı tsk ederim

Sayfayı Paylaş