Karadeniz Pet

Yardım

Limon&Fıstık

Meraklı Üye
4 veya 5 yaşında tam kestiremiyorum erkek muhabbet kuşum var 2 hafta önce yaşını doldurmuş dişi aldım yanına kuşu kuşkuya götürdüm yanına şimdiki eşini koyduk öpüşüp birbirlerini kaşıdılar bende aldım eve getirdim 1 hafta sonra yuvalık taktım hala öpüşüyorlar ve birbirlerini kaşıyorlar acaba çiftleşmiyecekler mi neler yapmam lazım çiftleşmeleri için erkeğin yaşı yavru almak için büyük mü acaba?

bu tür işler ha diyince olmuyor ki :) 4-5 ay hatta 1 sene bekleyenler var , yemine Nijer koyabılırsın bır yemliğe 1 çay kaşığı koy ver. bu onların kızışmasına yardımcı olur. fazla verme yağlanma yapar. nasip kısmetse zamanla çifleşirler. iyi forumlar

Haklısınız ama biraz aceleciyim sanırım birde neler yapmak lazım nasıl bir ortam olmalı nijer tohumunu çarşıya çıkınca bakacam tşk ederim verdiğiniz bilgiler için

Rica Ederim,Bu İşler aceleye gelmez sabredin ve bekleyin :) sabrın sonu selamettir. kuşları rahatsız etmeyin. yani vitamin falan verin uzaktan izleyin :) Ama nijer çok etkilidir. Mama'da verebilirsiniz forum'da mama tarifleri bulunmaktadır üstelik kuşlarınız için çok yararlıdır. Serkan Erkan abimiz mama tarifi vermişti forumda

Rica Ederim,Bu İşler aceleye gelmez sabredin ve bekleyin :) sabrın sonu selamettir. kuşları rahatsız etmeyin. yani vitamin falan verin uzaktan izleyin :) Ama nijer çok etkilidir. Mama'da verebilirsiniz forum'da mama tarifleri bulunmaktadır üstelik kuşlarınız için çok yararlıdır. Serkan Erkan abimiz mama tarifi vermişti forumda

SAbredelim bakalım inşallah en kısa zamnada meyvalarını alırım rahatsız etmiyorum hatta güneş alan yüksek bir yer arıyorum evde ama hala bulamadım vitamin veriyorum bugün biraz havuç verdim mama tarifine bakacam şimdi tekrardan tşk ederim

rica ederim, ve bu arada kesinlikle Rüzgar ve ceryan olan biryere koymayın, muhabbet kuşları çok hassas oluyorlar. çok çabuk hasta olabilirler ve sakin bir ortam onlar için en iyisi :)

Nijerle haşlanmış yu7murta verın kuşların sureklı rahatsız olacağı odadan uzak tutun

rica ederim, ve bu arada kesinlikle Rüzgar ve ceryan olan biryere koymayın, muhabbet kuşları çok hassas oluyorlar. çok çabuk hasta olabilirler ve sakin bir ortam onlar için en iyisi :)

Biliyorum rüzgar ve cereyandan uzak tutacam tamam elimen geldiğince sakin ortam ayarlamaya çalışacam tş ederim tekrardan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:46 -->-> Daha önceki mesaj 19:44 --

Nijerle haşlanmış yu7murta verın kuşların sureklı rahatsız olacağı odadan uzak tutun

nijeri çarşıya çıkıp alacam suyuna az bir bal koyuyorum yumurtayı da yarın denicem sarısı ve beyazı bir mi verilmeli ve tüm olarak mı verim koyum yem kutusuna

Geri