petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardıma ihtiyacım var...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kemal Polat tarafından 26 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Kemal Polat

arkadaşlar 2 gün önce arkadaşımda 2 çift kuş aldım. 1 tanesi ben almadan 1 gün öönce yumurtlamış diğeri ise ben onu almaya giderken yumurtladı.bende folluklarıyla beraber aldım geldim eve.bugunle beraber 3 olcak folluga hiç girmediler. 2. yumurtaları naptılar bilmiyom beli 2 sininde kırık .arkadaşım verirken 1 tanesininde kıçında yumurta vardı noldu anlamadım.yediklerini sanmıyorum kontrol ediyorum sürekli.2sininde beli kırık 1 ci yumurtaları attılar napmam gerek?

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    keşke hiç yerlerini değiştirmeseydiniz kuluçka döneminde muhabbet kuşları çok hassas oluyorlar ondan yatmazlar.

3. Kemal Polat

tamam onu biliyorum zatende.kıçlarında yumurta var beller kırık 3 gündür nası olcak onu anlamadım.

4. Ezel ALBAYRAK

........................

5. Kemal Polat

arkadaşlar yarım edecek yokmu acaba?

6. Gokay Akgul

usta zorla güzellik olmaz ortama alışırlar ise yuvaya yatarlar :) olmadı zaten diğerlerini yumurtlamazlar bence. o poposundakileri yumurtlarsa yumurtlar daha da yumurtlamaz alışana kadar. hayırlısı olsun

Sayfayı Paylaş