petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardımcı olabilirmisiniz ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Haktas59 tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Haktas59

Haktas59 Member

Beğenileri:
    0
    HERKESE MERHABA. İLK DEFA MUHABBET KUŞU ALDIM VE BESLİYCEM. ALDIĞIMDA YER KULU ERKEK VE 2 AYLIK DİYE VERDİ. ACABA BANA CİNSİ VE YAŞI KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ? ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. SAYGILAR.

2. Seda CAN

Seda CAN Member

Beğenileri:
    0
    kuyruğunun görüldüğü bir fotoğraf koyarsan daha net birşeyler söylenebilir. bence yerli ve daha 1.5 aylık civarı cinsiyetini bilemedim çünkü daha çok küçük cere rengi değişecektir =/

3. Haktas59

Haktas59 Member

Beğenileri:
    0
    Yerli olması iyimdir peki.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 19:57 --

Kuyruğu görünen resimde bu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:35 --

4. Vto

Vto Guest

Yakışıklı bir erkek.1,5 2 aylık

5. Haktas59

Haktas59 Member

Beğenileri:
    0
    Yardımcı olursanız çok sevinirim. Birde ırkı yerli diyolar bu iyimidir kötümüdür acaba saygılar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 20:44 --

Ustalarımız yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

Ustalarımız yardımcı olabilirseni çok sevinirim.

6. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Kardeş ırkın iyi kötü olmasıyla farkı yok sadece büyüklü küçüklü farkı var ırk sadece fiyatı belirliyor

7. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  8. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    En fazla iki aylık, erkek, güzel bir kuş.

9. Haktas59

Haktas59 Member

Beğenileri:
    0
    Erkekmi peki kuş. Daha öncekinede erkek demişti aldığım ama dişi çıktı. Değiştirip bunu aldım erkek diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:27 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

Arkadaşlar, ustalar kuş erkek dimi. Eğer bu da erkek değilse daha yeni yeniyken kdeğiştirmeyi düşünüyorum.

10. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Belli olmaz daha , bir bakmışsın dişi olmuş . Şuan için kesin bir şey söylenemez. Ama erkek gibi duruyor. 1-2 hafta sonra cere yani burun rengi değişirse tekrar koyarsın foto ona göre kesin yorum yapılabilir.

Sayfayı Paylaş