Karadeniz Pet

Yardımcı olabilirmisiniz ?

Haktas59

Yeni Üye
HERKESE MERHABA. İLK DEFA MUHABBET KUŞU ALDIM VE BESLİYCEM. ALDIĞIMDA YER KULU ERKEK VE 2 AYLIK DİYE VERDİ. ACABA BANA CİNSİ VE YAŞI KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ? ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. SAYGILAR.

kuyruğunun görüldüğü bir fotoğraf koyarsan daha net birşeyler söylenebilir. bence yerli ve daha 1.5 aylık civarı cinsiyetini bilemedim çünkü daha çok küçük cere rengi değişecektir =/

Yerli olması iyimdir peki.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 19:57 --

Kuyruğu görünen resimde bu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:35 --

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Birde ırkı yerli diyolar bu iyimidir kötümüdür acaba saygılar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 20:44 --

Ustalarımız yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

Ustalarımız yardımcı olabilirseni çok sevinirim.

Erkekmi peki kuş. Daha öncekinede erkek demişti aldığım ama dişi çıktı. Değiştirip bunu aldım erkek diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:27 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

Arkadaşlar, ustalar kuş erkek dimi. Eğer bu da erkek değilse daha yeni yeniyken kdeğiştirmeyi düşünüyorum.

Belli olmaz daha , bir bakmışsın dişi olmuş . Şuan için kesin bir şey söylenemez. Ama erkek gibi duruyor. 1-2 hafta sonra cere yani burun rengi değişirse tekrar koyarsın foto ona göre kesin yorum yapılabilir.

Geri