petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardımcı olun lütfen kuşum hasta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tuba KORKULU tarafından 18 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Tuba KORKULU

kuşum her dakika uyuyor ... kafasını arka kanatlarına sokup uyuyup duruyor petshopa götürdüm hasta olduqunu sölediler ishal olmuş bunun için avisol ve ishal ilacı master die 2 tane ilaç aldım ama hala uyuyor ..çok konuşuyordu bir sürü kelime söylüyordu şimde hiç konuşmuyor çok fazla ilgileniyorum kafasını kaldırıp bakıp geri uyuyor ... yaşıda var biraz yaşlı da çok korkuyorum ölmesini istemiyorum .. yardımcı olursanız çok çok sewinirim şimdiden teşekkürler ....

2. Tuba KORKULU

işte buda kuşumun resmi

3. Tuba KORKULU

4. Tuba KORKULU

5. Tuba KORKULU

dışkısı - pek net deqil ama ...

6. Tuba KORKULU

7. Sinan Altın

Ben avimet k kullanıyorum kullanım talimatında kuş su içicek durumda degilse agzına damlatın yazıyor, suyundan içti mi

#7 Sinan Altın, 18 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ağustos 2013
  8. Tuba KORKULU

ewet suyuna her 2 ilaçdanda 5 er damla döktüm ve suluqunu koydum suyundan içti
    yok su içecek durumda bnmki yani o kadar kötü deqil ama eskisi gibi de deqil halsiz konuşmuyor yorgun ve sürekli uyuyor ...

9. Sinan Altın

Ne zaman koydunuz ilacı

10. Tuba KORKULU

dün petshopa götürdüm ilacı alır almaz koydum sonra bugün yine deqiştirdim ilacı tekrar koydum suyuna ...

11. Tuba KORKULU

ewet dış kutuları filan sizin kulladıqınız ilaçla aynı ..

12. Sinan Altın

Biraz daha bekleyin bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek

13. Tuba KORKULU

saolun ilginiz için tşk ederim ...

14. Sinan Altın

Sizinkindede yazıyordur muhtemelen agzına damlatın diye

15. Tuba KORKULU

hayır şişenin üstünde kapak war ilacın yanında olan kaqıtta bir ölçü wermiş kapaqa o kadar ölçüde ilaç döküp suyuna koyuyorum direk olarak azıqa werin demiyordu . zaten petshopçuda suyuna koymamı istedi ...

16. H. Mehmet YILDIZ

17. Tuba KORKULU

yalnız uyuması normal bir durumdur biliyorum ama gün boyu uyması normal mi ?
    ayrıca böle bi kuş deqildi hiç uyumaz ve çok konuşurdu

18. Tuba KORKULU

AYRICA SİNAN BEY BU İLACI KULLANIYORUM :

19. Tuba KORKULU

BİDE BUNU KULLANIYORUMM ...

20. Onur TÜFEKCİ

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Fakat üzerinde yazan değil markayı kullanırım. Ha kuşunuz bunu kullandıktan sonra iyileşebilir fakat master hiç duymadım. Sera ya da Biyoteknik ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş