Karadeniz Pet

yardımcı olun lütfen kuşum hasta

• Konbuyu başlatan Tuba KORKULU
  • Başlangıç tarihi
T

Tuba KORKULU

Guest
kuşum her dakika uyuyor ... kafasını arka kanatlarına sokup uyuyup duruyor petshopa götürdüm hasta olduqunu sölediler ishal olmuş bunun için avisol ve ishal ilacı master die 2 tane ilaç aldım ama hala uyuyor ..çok konuşuyordu bir sürü kelime söylüyordu şimde hiç konuşmuyor çok fazla ilgileniyorum kafasını kaldırıp bakıp geri uyuyor ... yaşıda var biraz yaşlı da çok korkuyorum ölmesini istemiyorum .. yardımcı olursanız çok çok sewinirim şimdiden teşekkürler ....

işte buda kuşumun resmi

rmu3m.jpg

Ben avimet k kullanıyorum kullanım talimatında kuş su içicek durumda degilse agzına damlatın yazıyor, suyundan içti mi

Moderatör tarafında düzenlendi:
ewet suyuna her 2 ilaçdanda 5 er damla döktüm ve suluqunu koydum suyundan içti
yok su içecek durumda bnmki yani o kadar kötü deqil ama eskisi gibi de deqil halsiz konuşmuyor yorgun ve sürekli uyuyor ...

dün petshopa götürdüm ilacı alır almaz koydum sonra bugün yine deqiştirdim ilacı tekrar koydum suyuna ...

ewet dış kutuları filan sizin kulladıqınız ilaçla aynı ..

Biraz daha bekleyin bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek

Sizinkindede yazıyordur muhtemelen agzına damlatın diye

hayır şişenin üstünde kapak war ilacın yanında olan kaqıtta bir ölçü wermiş kapaqa o kadar ölçüde ilaç döküp suyuna koyuyorum direk olarak azıqa werin demiyordu . zaten petshopçuda suyuna koymamı istedi ...

yalnız uyuması normal bir durumdur biliyorum ama gün boyu uyması normal mi ?
ayrıca böle bi kuş deqildi hiç uyumaz ve çok konuşurdu

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Fakat üzerinde yazan değil markayı kullanırım. Ha kuşunuz bunu kullandıktan sonra iyileşebilir fakat master hiç duymadım. Sera ya da Biyoteknik ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim.

Geri