Yardımcı olunmuyor

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve sertaç tarafından 23 Aralık 2016 başlatılmıştır.

1. sertaç

sertaç Süper Üye

Beğenileri:
    35
    Neden konularıma mesaj alamıyorum başka boş konulara sürekli mesajlar atılıyor.

2. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici

Beğenileri:
    88
    Yer:
    samsun
    merhabalar öncelikle aynı konuyu 2 kez açmanız bence gereksiz,daha sonra konuya dönersek insanlar bence art nıyetlı olarak cevap yazmıyor olamazlar yanı ben kendı adıma anladıgım gordugum konular hakkında cevap yazmaya calısıyorum yonetıcı olsun olmasın herkesınde yardımcı olmak ıcın cabaladıgını dusunuyorum iyi forumlar.

3. sertaç

sertaç Süper Üye

Beğenileri:
    35
    İlk öncelikle yanlışlıkla 2 konu açtım telefondan bağlandığım için ön yargısız davranip 2 konu acmıssiniz deseydiniz size açıklayabilirdim konuya gelirsek bizde öğrenmek bilgi sahibi olmak için burdayız her konuya mesaj atılıpta kendi açtığım konulara mesaj alamayınca insan şöyle bir düşünüyor.

Koray DANIŞMAZ bunu beğendi.
  4. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici

Beğenileri:
    88
    Yer:
    samsun
    dediğim gibi ard nıyet oldugunu dusunmuyorum benımde 2 konum var suan ve pek cevap gelmedı tepkınızı anlıyorum ncak gercekten ard nıyet oldugunu dusunmuyorum iyi gunler

sertaç bunu beğendi.
  5. sertaç

sertaç Süper Üye

Beğenileri:
    35
    Teşekkürler bende öyle olduğunu düşünmüyorum daha önceki konularıma mesaj aldım kuşum hasta olduğu için konu açtım yeterli msj alamadım ölmesinden korktuğum için fevri davranmış olabilirim Kusura bakmayın lütfen

Koray DANIŞMAZ bunu beğendi.
  6. Fuad BİLİCİ

Fuad BİLİCİ Profesyonel

Beğenileri:
    115
    Yer:
    Ağrı
    Bu tür durumlarda insanların bilgisi olmadan cevap vermesi sizin için daha kötü bir durum olur onun dışında gerekli yorum bilgili kişiler tarafından yapıacaktır.

sertaç bunu beğendi.
  7. sertaç

sertaç Süper Üye

Beğenileri:
    35
    Haklısın
    Evet Haklısınız.

8. cengiz

cengiz Profesyonel

Beğenileri:
    488
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    20 tane ve üzeri
    Neden yardımcı olunmuyor. Konuya baktım. Fakat net bir açıklama yok kuşum neden kabarık duruyor demişiniz. Soğuk alğınlığı, ishal, iç parazit buna bağlı enfeksiyon, iç mantar vs. bir çok sebebi olabilir. Resimden anlaşılmaz boş boş konulara cevap veriliyor demişiniz. Burda açılan her konu önemli hiç bir konu boş değil. İstisnalar hariç ve açılan bir çok konu kuş sevenlere tecrübe kattığını düşünüyorum. Anlayamadıkları için cevap vermemişlerdir sonuçta resimle anlaşılacak bir sürüm değil.

Ayşe32 bunu beğendi.
  9. FUAT77

FUAT77 Süper Üye

Beğenileri:
    49
    Bence konu beni aşıyorsa mecburen cevap veremiyorum. Bilgim yokken yanlış yönlendirme olmasın diye... Büyük ihtimalle tüm arkadaşlar böyle düşünüyordur. Konu hakkında bilgisi olanlar da zaman içerisinde müsaitlik durumuna göre cevap yazıyor.

sertaç bunu beğendi.
  10. sertaç

sertaç Süper Üye

Beğenileri:
    35
    Resimden anlaşılmaz boş boş konulara cevap veriliyor demişiniz. Burda açılan her konu önemli hiç bir konu boş değil.
    Çok haklısınız gerçekten ben yanlış düşünüyorum herhalde yöneticilerin okadar konuya mesaj atıpta benim açtığım konuya birinin bile yardımcı olmaması manidar değil haklısınız. :)

11. sertaç

sertaç Süper Üye

Beğenileri:
    35
    Gerçekten haklısınız tabi fakat üstadlardan yorum bekliyordum fakat farklı siğara,lamba vb değişik konularda mesajlar var şaşırdım doğrusu.

Sayfayı Paylaş