Karadeniz Pet

yardımcı olur musunuz

• Konbuyu başlatan MeRTiM
  • Başlangıç tarihi
M

MeRTiM

Guest
İi gunler arkadaslar benm size Bi sorum olacaktı.benm 6-7Aylık erkek muhabbet kusum var ceresi suan koyumavi. Sorum su degisik hareketler yapmaya basladı genelde kendini aynada falan gorunce acaba kızısmıs olabilir mi kusum konusuo yanına disi alınca unuturmu konusmayı.lutfen yardımcı olun arkadaslar hicbirsey bilmiorum ben.

kızışmıştır 7-8 aylık dişi al bence ama fazla büyük alma kuşunu petshopa götür sal kafese kendi seçsin konuşması yine devam eder

Petshoptan alamaz mıyım tanıdıgım bi uretıcı yok petshop satmıomu oyle

Ya kafa Blmayın lutfen size danısıorum nie dalgaya vuruosun ki.yinede saol verdiiniz bilglr icin

ne kafa bulması ya
kuş senın ıster alırsın yanına dışı ister almassın
tercıh senın
konussun benınle oynasın ıstıyorsan te bakarsın
yok yavru almak ıstıyorum dıyorsan eş alırsın
üreticı bulamıyorsan elbetde gıdıp petshopdan alacan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:46 -->-> Daha önceki mesaj 16:44 --

ama ıllakı vardır bır üertici bak sıteye kaç kısı memnun pershopculardan bır araştır dişiyi erkek dıye erkegi dişi dıye satarlar kusun kanatıdı cekerler kucuk dıye satarlar
ha varmıdır durus işini seven petshocu elbetde vardır bulursan oyle bırını tabıkı ondan alacaksın

Murat ustama katılıyorum , kuşların illa çift olarak beslenmesi diye bir şart yok , ama kuşlar da biz insanlar gibi çoğalmak isteyecek bu nedenle de yanına eş isteyecek bu demek değildir ki illa eş alınmalı. Üreticide bulamıyorsanız petshop a gidersiniz güzel rengi rengine uygun bir eş seçersiniz kuşunuza ama petshoptan alınan kuşlardan memnun olan pek yok bu nedenle de murat usta bunu size anlatmaya çalıştı ama siz yanlış anladınız galiba. :)

Oyle diosunuz ama almyınca disi bu donemi grcermi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:55 -->-> Daha önceki mesaj 03:51 --

Yanlıs anlamıs olabilrm k bakmyın yani anlmdgm icin sordum usakta ben bilmiorum uretci oldugunu genelde petshopcularda izmirden getirio die biliorm ama ynede arastrmak lazım

Geri